Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Ультрамарафон – це забіг на наддовгі дистанції, що перевищують 42 195 м. Існує кілька дистанцій для ультрамарафон: 50 км, 100 км, 200 км та ін., А також добові та багатодобові (3 і 6 діб) забіги.
Протягом усієї дистанції розташовуються пункти харчування, на яких можна перекусити, попити води, відвідати туалет і трохи відпочити.

У Києві з 20.09 на 21.09.2014 в 12:00 годині біля м. Виставкового центру стартував Чемпіонат України по ультрамарафон, в якому учасники різних вікових категорій брали участь в трьох номінаціях:

  • Забіг на 6 годин;
  • Забіг на 12 годин;
  • Забіг на 24 годин.

У змаганнях брало участь 45 чоловік. Компанію «Шериф» представляв Косик Олександр.

Представник охоронного підприємства ШЕРИФ зайняв друге місце з результатом 185 км за 24 години, поступившись 5 км., спортсмену який став абсолютним чемпіоном в ультра марафоні, з результатом 190 кілометрів.

Складність була ще в тому, що довжина кола для бігу була всього 1 км, і доводилося бігати в одному і тому ж напрямку добу.

Як говорять всі учасники в унісон: «Витривалість не виникає одразу, і швидкість не приходить, але і те, і інше тренується. У будь-якому віці».

Звичайно, тіло, яке звикло до сидячого способу життя, опиратиметься, а хитрий мозок вимагатиме повернутися в зону комфорту. Долайте себе, робіть маленькі подвиги, і незабаром ви зможете отримувати задоволення від бігу.

28.09.2014 Косик Олександр представлятиме команду ШЕРИФ на Київському напівмарафоні.

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua