Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

5:0. «Українські отамани» розгромили «Аргентинських кондорів» у Всесвітній серії боксу

6 грудня відбувся третій тур Всесвітньої серії боксу (WSB) . У Броварах “Українські отамани” впевнено перемогли “Аргентинських кондорів” – 5:0. Порядок і безпеку під час проведення боїв у ТРК «Термінал» забезпечив Холдинг охоронних підприємств “Шериф”.

Повболівати за українську команду під час матчу Всесвітньої серії боксу зібралося більше двох тисяч глядачів. Перед співробітниками Холдингу охоронних підприємств «Шериф» стояло кілька відповідальних завдань. Перш за все, необхідно було організувати якісний контрольно-пропускний режим на вході в комплекс і патрулювання території.

Як правило, подібні масові заходи спортивного характеру викликають підвищений інтерес у людей, які вжили алкоголь. Самі розумієте, в такі моменти з’являється азарт, маса емоцій, адреналін. Їх потрібно кудись подіти, і ось тоді приймається рішення поїхати на бокс, повболівати за своїх, – говорить менеджер охоронної компанії «Шериф» Євген Шевченко. – Наше завдання полягає в тому, щоб не допустити виникнення інцидентів за участю нетверезих осіб на заході. Вони не повинні порушувати громадський порядок і заважати іншим відпочивати, тому ми уважно стежимо, щоби такі люди не потрапляли сюди, а також за тим, щоби не було розпивання алкогольних напоїв безпосередньо під час бою на території, що охороняється.

Завдання з патрулювання території входило в обов’язок працівників Групи швидкого реагування. Вони чітко виконували директиву щодо забезпечення безпеки. У тому числі – вимоги про заборону допуску сторонніх осіб в певні зони.

На заході було дуже багато представників мас-медіа, тому нам було необхідно уважно стежити за тим, щоби журналісти не проникли туди, де їм бути не належить, – розповів Євген Шевченко.

Сам боксерський вечір видався на славу: «Українські отамани» впевнено здолали спортсменів з Аргентини. Успішний старт поклав легіонер “отаманів” Азат Усеналіев, який в дебютному поєдинку за українську команду розгромив свого суперника. Впевнену перемогу здобув і Павло Іщенко у ваговій категорії 60 кг. Важку битву провів Денис Лазарєв з Луїзом Альберто Вероном. При оголошенні результату аргентинець був дуже здивований перемогою українця. Наступну перемогу українцям приніс Олександр Ганзуля, декласувавши 31-річного Леандро Андреса Луна. У заключному бою вечора Єгор Плевако приніс “отаманам” розгромну перемогу 5:0.

Нагадаємо, в першому турі “отамани” перемогли “Американських нокаутерів” з рахунком 4:1.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua