Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

“Українські отамани” здобули перемогу над Italia Thunder

13 грудня у Броварах відбулася чергова зустріч на рингу в рамках четвертого сезону Всесвітньої серії боксу (WSB). “Українські отамани” в домашньому матчі перемогли головного конкурента по групі А – Italia Thunder.

Партнером з безпеки на трьох матчах нинішнього сезону Всесвітньої серії боксу виступив Холдинг охоронних підприємств “Шериф”. Організатори матчів – Міжнародна асоціація аматорського боксу (AIBA) – зупинили свій вибір на компанії «Шериф», оскільки вона має солідний досвід в охороні масових заходів міжнародного рівня. Професіоналізм, чітке володіння ситуацією, оперативність і грамотність, приємний зовнішній вигляд – ось що вигідно відрізняє співробітників охоронної компанії «Шериф» на ринку охоронних послуг України.

А на боксерському рингу WSB, схоже, немає рівних команді «Українські отамани». 13 грудня вони в черговий раз дали бій суперникам. На цей раз переможцям другого сезону (2011/2012 рр.) Всесвітньої серії боксу – команді «Італійський грім». У Броварах гості добилися успіху тільки в одному з боїв, в якому віце-чемпіон Олімпіади-2008 Кедафі Джелкір здолав Миколу Буценко. Всі інші боксери з Італії, включаючи чинного чемпіона світу у важкій вазі Клементе Руссо, повернулися додому з поразкою після зустрічей з Вадимом Кудряковим, Евальдасом Петраускасом , Дмитром Митрофановим і Сергієм Корнєєвим.

Нагадаємо, що «Українські отамани» – володарі срібного кубка торішнього, третього розіграшу WSB. Наша збірна впевнено розпочала боротьбу за черговий трофей престижної серії: в активі «отаманів» вже три перемоги – над збірною США, Аргентини та Італії. Вигравши у італійців 4:1, “Українські отамани ” набрали дев’ять очок і продовжили очолювати групу А. Наступним суперником нашого клубу стане команда Algeria Desert Hawks, з якою українці зустрінуться на виїзді 11 січня.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua