Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Співробітники «Шерифа» візьмуть участь у Київському марафоні

logo

27 квітня 2014 року в столиці України пройде традиційний Київський міський марафон Візз Ейр. На цьому заході Холдинг охоронних підприємств «Шериф» виступає у двох статусах – партнера з безпеки і команди-учасниці естафетного забігу.

Зараз команда «Шерифа» активно готується до змагань. Спортсменам належить здолати марафонську дистанцію у більш ніж 42 км. Бігти будуть у складі естафетної команди: трьом бігунам потрібно буде подолати відрізки дороги по 10 км, а самому витривалому дістанеться дистанція в 12,195 км.

– Марафон – це не просто забіг на дуже довгу дистанцію. Крім посиленої фізичної підготовки, тут, напевно, навіть важливіший психологічний настрій. Щоб прийти до фінішу, команда повинна ретельно продумати тактику забігу, реально оцінити сили і здібності кожного спортсмена. У нас підібралася відмінна команда, думаю, що в будь-якому випадку – буде у нас призове місце чи ні – ми йдемо правильним шляхом. Кожен з нас зміцнює своє здоров’я, і всі ми зміцнюємо командний дух нашої компанії, – вважає генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

27 квітня Дмитро Стрижов очолить спортивну команду «Шерифа» і разом з колегами вийде на марафонський забіг. З ним естафету пробіжать співробітники департаменту фізичної охорони Юрій Євтушенко, Петро Литвиненко і Юрій Готенко. У цей день на дистанцію також вийдуть десятки інших команд, які складаються як з професійних спортсменів, так і звичайних любителів бігу всіх віків і рівнів підготовки. У 2013 році в Київському марафоні взяли участь 44 команди.

Забіг стартує в 9 ранку. Подолати сорок дві тисячі метрів учасники естафети повинні менш ніж за 6 годин – такий часовий ліміт встановили організатори. Забіг стартує на Контрактовій площі. Маршрут проходитиме через Набережно- Рибальську вулицю, Московський міст, проспект генерала Ватутіна, бульвар Петрова, Броварський проспект, Набережне шосе. За інформацією організаторів, з 2014 року траса Київського марафону вперше сертифікована, що дає можливість офіційно присвоювати розряди і звання спортсменам згідно з результатами, отриманими на даних маршрутах. Тепер всі учасники зможуть виконувати нормативи від 3-го юнацького до майстра спорту міжнародного класу.

Команда охоронної компанії «Шериф» вперше братиме участь у Київському марафоні Візз Ейр. Побажаємо спортсменам удачі, легкості, сил і гарної погоди на легендарній дистанції в 42 км!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua