Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Тріумф збірної Шериф: «Де немає боротьби, там немає перемоги!»

13-14 жовтня 2012 року в спортивному комплексі «Схід» відбулася маштабна подія – Чемпіонат м. Києва з панкратіону, де генеральним партнером по безпеці і одночасно учасником був Холдинг охоронних підприємств «Шериф». Змагання проводилися у чотирьох розділах – панкратіон, ММА, BJJ, греплінг НОУ-ГІ.

Кращі спортсмени України показали прекрасні поєдинки. Брали участь крім команди (Київські клуби: «Схід», «Динамо», «Грейсі Барра», «Спарта», ДЮСШ № 1, «Спартанець», охоронне підприємство «Шериф») 2 команди збірної м. Чернівці; команди «Еверест», «Цунамі» м. Біла Церква; команда «Добросвіт» м. Фастів; команди Криму, Львова, Сум.

Було видно, що глядачі і шанувальники бойових мистецтв насолоджувалися виступами, оскільки було видовищно і красиво. Хочеться відзначити, що компанія Шериф заявила 9 осіб учасників з числа співробітників Групи Швидкого Реагування: Гайзер Юрій; Деркач Ярослав; Погребискій Ярослав; брати Корчак Віталій та Ростислав; Барбаров Кар’є; Прокопенко Ігор; Пилипчук Іван, у суперважкій ваговій категорії начальник відділу охорони – Пацелюк Олександр.

Особливо приємно, що в розділі панкратіон бійці охоронної компанії «Шериф» не числом, а безсумнівними вміннями зайняли III командне місце. У свою чергу за результатами запеклих і безкомпромісних поєдинків,фаворитом чемпіонату і кращим бійцем в розділі панкратіон був визнаний – Прокопенко Ігор, всі свої п’ять поєдинків він закінчив достроково.Приз за самий видовищний бій чемпіонату отримав Пилипчук Іван за перемогу в бою красивим і швидким нокаутом. У розділі ММА у вазі 92 кг – честь «Шерифа» захищав Барбаров Кар’є, який здобув саму швидку перемогу за весь чемпіонат. У фінальній зустрічі за балами поступився срібному призеру чемпіонату Європи з ММА.

Призери команди охоронного підприємства «Шериф»:

  • Прокопенко Ігор – I місце панкратіон у вазі 84 кг
  • Пацелюк Олександр – II місце панкратіон у вазі +100 кг
  • Барбаров Кар’є – II місце ММА у вазі 92 кг
  • Пилипчук Іван – III місце панкратіон у вазі 71 кг
  • Корчак Віталій – III місце панкратіон у вазі 84 кг
  • Деркач Ярослав – III місце ММА у вазі 77 кг

Слід зазначити, що панкратіон – є універсальним видом єдиноборства та ефективною системою для підготовки умілих бійців. Участь у різних чемпіонатах з видів єдиноборств розглядається як один з елементів системи підготовки професійного охоронника, відпрацювання умінь і навичок боротьби проти підготовленого і навченого супротивника. Клієнти охоронної компанії «Шериф» можуть спати спокійно. Чи варто говорити, що до складу ГБР апріорі беруть кращих співробітників, що проходять весь цикл підготовки на професійну придатність.Сила, витримка, відмінна реакція, хороша фізична форма…. Так, саме такими якостями володіють співробітники спецпідрозділів охоронної компанії «Шериф».

Чемпіонат м. Києва – ще один старт, який дозволив нашим спортсменам проявити себе!!!

Нам залишається, побажати вдачі бійцям в подальших змаганнях!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua