Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Триатлон по-українськи

28 червня, в День Конституції України, у столиці пройшов Кубок Києва та Кубок Європи з триатлону. Крім того, що Холдинг охоронних підприємств «Шериф» став партнером з безпеки на цьому заході, спортсмени компанії взяли участь в самих змаганнях. Брали участь як у складі естафетної команди, так і в особистому заліку, показавши відмінний рівень фізичної підготовки.

Етап Кубка Європи з триатлону – Kyiv ETU Triathlon European Cup – подія довгоочікувана для професійних спортсменів і досить незвичайна для пересічних громадян. Підтримку в організації міжнародних змагань надали Київська міська адміністрація і Федерація триатлону України, поставивши однією з цілей популяризувати спортивний імідж нашої країни.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/07/IMG_4303.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

Стартували змагання, в яких взяли участь спортсмени з 16 країн, на Оболонській набережній. Заплив проводили на глибокому водоймищі – на «Київському водному стадіоні». Потім стартував велоетап естафети, який закінчився на Набережно-Хрещатицькій вулиці. Заключний етап гонки – біговій – пройшов по історичній частині Києва – вулиці Петра Сагайдачного та частині Володимирського узвозу.

В рамках етапу Кубка Європи з триатлону пройшов Кубок Києва з триатлону – Kyiv Triathlon Cup 2014. Захід також вийшов видовищним і яскравим. Оскільки охоронна компанія «Шериф» поділяє принципи здорового та активного способу життя, співробітники компанії із задоволенням взяли участь в спортивному заході. В індивідуальному заліку Холдинг охоронних підприємств «Шериф» представляв генеральний директор Дмитро Стрижов. Спортсменам довелося подолати олімпійську дистанцію загальною протяжністю 51,5 км.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/07/IMG_4318.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”right” float=”right”]

– Триатлон на олімпійській дистанції дуже видовищний і вимагає відмінної фізичної підготовки. Спортсмену необхідно показати всі свої сили і витривалість на різних дистанціях: 1,5 км у плаванні, 40 км на велосипеді, 10 км в бігу. Співробітники охоронної компанії «Шериф» брали участь в естафеті та показали хороший результат, – зазначив Дмитро Стрижов.

Учасників змагань було чимало: хтось вирішив перевірити свої фізичні здібності, а хтось – зарядитися енергією, гарним настроєм, отримати яскраві емоції та враження. У спортсменів це, напевно, вийшло. А у глядачів та вболівальників – тим паче!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua