Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Статистика затриманнь 5 – 11.11

Не знаємо, як пройшов ваш минулий тиждень, а Шерифу він приніс 1079 викликів та 29 затримань. Традиційно розповідаємо про деякі з них.

05.11 на сигнал із тривожної кнопки наряд прибув до розважального закладу. На об’єкті двоє осіб вчинили безлад, погрожували та ображали нецензурними словами персонал закладу, на зауваження реагували агресивно. Небажання заспокоїтися після прибуття охорони закінчилося для них використанням спец. засобів та подальшим спілкуванням з поліцією.

06.11 спрацювала сигналізація магазину медичної техніки. Через 2 хвилини група швидкого реагування була на місці, проте злодії зламали вхідні двері і після спрацювання сигналізації, схоже, не стали продовжувати свої дії та відразу втекли. Охоронці не виявили правопорушників поблизу об’єкту, а власник підтвердив, що все майно залишилося на місці.

07.11 цілісність кіоску було порушено розбиттям вітрини камінням. Було це спробою пограбування чи звичайним хуліганством невідомо, проте через 5 хвилин на об’єкті не було нікого, крім екіпажу охорони. Господар об’єкту ознак крадіжки не виявив.

09.11 охорону однієї зі шкіл стривожила наявність на даху невідомих осіб. Тому було задіяно групу швидкого реагування, яка затримала непроханих гостей та передала поліції.

10.11 відвідувач продуктового супермаркет знайшов шлях, як обійти заборону на продаж алкогольних напоїв після 22:00, та випив спиртне прямо в торговому залі. Проте фокус не вдався, через 5 хвилин прибув наряд та передав громадянина поліції.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua