Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Статистика затримань 24.10 – 30.09

На календарі завершився останній тиждень вересня, а колекція Шериф поповнили 1175 виїздів та 14 затримань.

24.09 надійшов сигнал тривоги з супермаркету, де чоловік спробував здійснити крадіжку. Звичайно, група швидкого реагування його зупинила. І поки адміністрація розбиралися з затриманим, на допомогу йому прийшла дружина, яка затіяла бійку з екіпажом. Урешті-решт громадян було передано поліції.

25.09 в іншому супермаркеті наряд затримав підлітка, який з двома приятелями скоїв крадіжку пива та вчинив бійку з охоронцем. Приятелі втекли, а затриманого передано екіпажу поліції.

Також 25.09 був нестандартний виклик. На тривогу «Відкриття вхідних дверей» до охоронюваної квартири вирушила група швидкого реагування. На місці було виявлено громадянку, яка набула нещодавно право власності на квартиру за заповітом свого сина. Договір на охоронні послуги заключений з невісткою зазначеної громадянки, яка проживала в даному помешканні зі своїм чоловіком-власником квартири.
У нашому договорі вказано, що він припиняє свою дію у разі зміни власника об’єкту та відбувається демонтаж орендованого обладнання, якщо тільки новий власник не бажає продовжити використання охоронних послуг. Тому було виконано відповідні дії.

28.09 спрацював сигнал тривоги кіоску, на якому екіпаж виявив розбите вікно видачі товару, але факт крадіжки не підтвердився. Ймовірно, сам факт наявності сигналізації відлякав злодюжок.

29.09 наявність сигналізації відлякала й іншого злодія, який спробував пробратися до приватного будинку. На його намагання зреагував датчик об’єму і через 3 хвилини на сигнал тривоги вже прибув наряд, проте ловити було нікого. Власник помешкання, перевіривши майно, підтвердив, що всі речі залишилися на місці.

30.09 о 5 ранку надійшов сигнал тривоги від партнерів щодо реагування на об’єкт середня школа. На місці охоронець повідомила, що на об’єкт намагаються потрапити невідомі. При огляді приміщення виявилося, що зламана решітка, вибите вікно й існує ймовірність крадіжки. На місце події було викликано поліцію.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua