Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Статистика затримань 01.09-07.09

01-07 жовтня поповнило статистику виїздів нарядів «Шериф» 1413 випадками та 18 затриманнями.

02.10 об 11 ранку група швидкого реагування вирушила на виклик від партнерів рятувати сім’ю з немовлям від неадекватного сусіда. Через 4 хвилини після надходження сигналу дебошир був затриманий. Мешканець будинку намагався вибити двері до сусідньої квартири, в якій йому заважав гамір немовляти. Затриманого передали дільничному інспектору поліції.

03.10 було виявлено двох громадян, які демонтували з метою крадіжки металеві двері підвального приміщення багатоквартирного будинку. Один із затриманих, як виявилося, перебуває в розшуку за крадіжки. Його було затримано, а його спільнику вдалося втекти.

06.10 надійшов сигнал тривоги з розважального закладу, в якому спрацювали датчики розбиття залу, відкриття вхідних дверей та об’єму залу. Через 5 хвилин екіпаж був на місці і доповів про виявлення відчинених дверей шляхом «віджиму». Невдовзі на місце події прибув власник об’єкту, який після проведеного сумісного огляду приміщення повідомив, що проникнення до приміщення каси не було (відчинили лише перші двері), майно залишилося на місці.

06.10 спрацювали датчики відкриття вхідних дверей та відкриття запасних дверей охоронюваного магазину. Грабіжник покинув місце злочину швидше, ніж через 3 хвилини, адже група швидкого реагування його вжи не виявила. Після прибуття на об’єкт продавчиня повідомила, що з каси зникло близько ста гривень розмінних грошей, але сейфи не пошкоджено і візуально весь товар на місці. Поліцію викликати власники об’єкту відмовилися.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua