Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Спартакіада-2013»: спорт, енергія і командний дух

23 серпня 2013 року був даний старт щорічній спартакіаді співробітників Холдингу охоронних підприємств «Шериф». У ній беруть участь представники підрозділів охорони та адміністративно-управлінський персонал компанії.

Керівництво Холдингу охоронних підприємств «Шериф» приділяє особливу увагу пропаганді здорового і активного способу життя серед своїх співробітників. Розвиток фізичної культури і спорту в колективі – одна з цінностей компанії. За словами генерального директора Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитра Стрижова, окрім того, що спорт дуже благотворно впливає на здоров’я людини, він дозволяє згуртувати колектив. Найкраще тому підтвердження – корпоративні змагання.

– Ми проводимо нашу спартакіаду для того, щоб кожен із співробітників Холдингу «Шериф» зміг показати, на що він здатен. Під час змагань на спортмайданчику киплять такі емоції, що будь-який професійний турнір міг би позаздрити. Але після того як спортивні пристрасті охолонули, приходить відчуття єдності команди, і це для нас дуже важливо, – підкреслив Дмитро Стрижов.

Спартакіада-2013 під прапорами «Шерифа» проводиться в кілька етапів. З’ясувати, хто ж самий сильний і витривалий в кінці серпня зійшлися більше 30 спортсменів – співробітники адміністративно-управлінського підрозділу компанії, бійці груп мобільного реагування, охоронці департаменту фізичної охорони та охоронці регіональних підрозділів «Шерифа».

Чемпіона визначали у п’яти дисциплінах: стрибках на скакалці, віджиманні на брусах, підтягуванні на перекладині, віджиманні від підлоги і качанні преса. Як і слід було очікувати, кращі результати в трьох з п’яти вправ показав представник групи швидкого реагування. Але за загальною сумою балів Віталій Корчак став другим, поступившись трохи співробітнику одного з відділів департаменту фізичної охорони Яну Манжаю. Замкнув трійку лідерів цього етапу спартакіади Сергій Костюченко, охоронець відділу департаменту фізохорони.

Призери змагань отримали на згадку про участь у спартакіаді дипломи Холдингу охоронних підприємств «Шериф» і матеріальне заохочення від керівництва компанії за високі результати в спорті.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua