Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ШЕРИФ. Спартакіада 2014 – 2-й етап – крос 5,5 км

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» 19 вересня провів Другий етап щорічної спартакіади. Учасники змагалися в легкоатлетичному забігу на 5,5 км в Парку партизанської слави.

 

Бажання взяти участь у забігу виявили 39 осіб, це як співробітники Групи швидкого реагування, Департаменту фізичної охорони, так і адміністративно-управлінський персонал.

До участі всі готувалися заздалегідь і з великою відповідальністю, адже перемога для кожного з них стає бажаною метою і змушує ще більше працювати над собою, ставити нові особисті спортивні рекорди.

Після інструктажу з техніки безпеки і настанов щодо забігу головного тренера Холдингу, надихаючих слів Генерального директора і … свистка, все кинулися до перемоги.

На фініші всіх чекала найбажаніша частина всіх змагань – нагородження переможців.

Перше місце зайняв старший наряду Групи швидкого реагування – Бецко Василь з результатом 19 хвилин 50 секунд. Василь не тільки переміг, він показав кращий результат за історію проведення змагань компанією ШЕРИФ на цій дистанції. Дев’ятнадцять учасників вклалися у встановлений норматив «вибігши» з 25 хвилин.

Вітаємо Всіх з особистої і командної перемогою! Бажаємо «Шерифу» і далі тримати такі високі спортивні та професійні досягнення!

 

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua