Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Знову перші!

1 – 2 жовтня в місті Миронівка Київської області відбувся міжклубний Чемпіонат з джиу-джитсу, присвячений 4-річчю спортивного клубу «Арена». На змагання приїхали спортсмени з Донецька, Мелітополя, Білої Церкви і Києва, всього взяли участь у змаганнях 7 спортивних клубів.

Одним з найбільш численних було представництво киян, а саме спортивного клубу «Спарта», до складу якого входять представники Холдингу охоронних підприємств “Шериф”. Під керівництвом досвідчених тренерів, чемпіонів та призерів змагань різного рівня – Алексана Мхітаряна, Сергія Шадріна і Ольги Прокопчук, нашим спортсменам вдалося завоювати перше командне місце, залишивши срібло і бронзу суперникам з Білої Церкви та Мелітополя.

У загальній скарбничці наших спортсменів 40 медалей різного гатунку. З 22 «спартанців», які взяли участь у змаганнях, лише троє залишилися зовсім без медалей. Визначали найсильніших і технічних бійців у чотирьох розділах: «граплінг», «семи-фул контакт», «фул-контакт», «лайт-контакт».

• Руслан Дакал (94 + кг)

Перше місце в розділі «семи-фул контакт» у Руслана Дакала (94 +) та Володимира Кругляковського (80 кг). Володимир також здобув перемогу в «лайт-контакті». Найсильнішим в «фул-контакті» був Євген Трушніков (85 кг).

Перемогами на міжклубному Чемпіонаті може похвалитися і жіноча частина команди – Ольга Прокопчук (перше місце в «граплінг» і «лайт – контакті»), Лілія Марзялко («золото» в «семи-фул контакті»). Також призерами цих змагань стали Віра Домарецька і Тетяна Роликова.