Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

У столиці з великим успіхом пройшла ШЕВЧЕНКО/MANIA

200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в Києві відзначили з розмахом. З 27 лютого по 10 березня 2014 року в столиці провели унікальний мистецький проект ШЕВЧЕНКО/MANIA. Охорона масового заходу була доручена високопрофесійним співробітникам охоронної компанії «Шериф». Тому знайомство гостей та мешканців столиці з новими гранями творчості українського генія минуло в спокійній і привабливій обстановці.

Організаторами ШЕВЧЕНКО/MANIA виступили Національний культурно-мистецький та музейний комплекс «Мистецький Арсенал», Національний музей Тараса Шевченка, Інститут літератури імені Т.Г. Шевченка НАН України та Міністерство культури України. В експозиції було представлено понад півсотні художніх творів Кобзаря з колекції Національного музею Тараса Шевченка.

Відвідувачі виставки отримали можливість познайомитися з прекрасними акварелями і філігранними офортами 1830-1850-х років. По цих роботах, стверджують знавці біографії Шевченка, можна простежити основні віхи життєвого шляху майстра. Особливу увагу глядачів привернула унікальна серія малюнків, створена автором під час Аральської, Каратауської експедицій, а також у Новопетрівській фортеці, яка до цих пір не була представлена широкій публіці. Це маловідомі твори справили на глядачів незабутнє враження.

Не менший інтерес викликала у глядачів знаменита «Захалявна книжечка» – її показали вперше за довгі роки. З фондів Інституту літератури ім. Т. Шевченка також були привезені оригінали унікальних рукописів поета та альбоми його етнографічних замальовок 1840-х років, а також прижиттєві видання Кобзаря. За відгуками відвідувачів, особливо яскраве враження викликало те, що все побачене на виставці, – або написано рукою самого майстра, або є документальними фото. Все це – розповідь про життя і творчість Тараса Шевченка, не прикрашена, чесна і неупереджена.

З 9 на 10 березня в рамках проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA пройшла відкрита ніч «Доба Шевченка». Це була ніч кіно, поезії, музики. У цю ж ніч в «Мистецькому арсеналі» відбулася прем’єра фільму Сергія Проскурні «Тарас Шевченко. IDентіфікація».

Задачу з охорони представлених на виставці художніх і літературних цінностей, архівних документів організатори проекту ШЕВЧЕНКО/MANIA поклали на співробітників Холдингу охоронних підприємств «Шериф». З поставленим завданням охоронна компанія впоралася відмінно: партнери задоволені спільною співпрацею, а відвідувачі виставки залишилися сповнені чудовими враженнями від нового погляду на життя і творчість знайомого нам з дитинства, але, як і раніше, загадкового і багатогранного Тараса Шевченка.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua