Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф» взяв золото!

30 квітня в спортивному манежі Київського воєнного ліцею імені Івана Богунапройшов Фінал Кубка Києва з панкратіону. За медалі змагалися бійці п’яти київських і чотирьох обласних клубів.

В командних змаганнях безперечну перемогу здобула команда «Шериф» в складі:

  1. Литовченко Максим
  2. Альошина Олексія
  3. Домбровського Олександра
  4. Бернадський Роман
  5. Дакал Руслан
  6. Шадрін Сергій

В особистих змаганнях співробітники Холдингу охоронних підприємств “Шериф” також показали найвищі результати. Тренер, майстер спорту, багаторазова чемпіонка і призер Чемпіонатів України і Міжнародних турнірів Ольга Прокопенко завоювала перше місце в розділі граплінг НОУ-ГІ, вагова категорія +75 кг. Співробітник охорони і дворазовий чемпіон України Литовченко Максим взяв золото в розділі АГОН, вагова категорія 65 кг. Кругляковський Володимир, співробітник охорони і бронзовий призер Європи, зайняв друге місце в розділі АГОН, вагова категорія 75 кг. Тренер, призер Чемпіонату України з панкратіону Шадрін Сергій був кращим в розділі КОМБАТ граплінг, вагова категорія 110 кг. І перлина команди “Шериф” – Дакал Руслан, керівник відділу охорони, отримав одразу дві медалі в розділах АГОН і КОМБАТ граплінг, вагова категорія +110 кг.

Ми попросили головного тренера Холдингу охоронних підприємств «Шериф», тренера переможців Мхітаряна Алексана поділитися своїми враженнями від змагань.

– Як ви оцінюєте рівень підготовки учасників? А своїх бійців?

– На сьогоднішніх змаганнях всі учасники показали високий професійний рівень підготовки. Що стосується моїх бійців, то я задоволений, але нам ще є над чим працювати. Як-то кажуть, до ідеалу ще далеко!

– Як Ви прийшли в панкратіон? І чому саме панкратіон?

– З шести років я займався боротьбою самбо і дзю-до. Виконавши норматив Майстер спорту України, почав тренерську діяльність. Два роки тому я вперше зустрiвся з панкратіоном – один з моїх колишніх одноклубників виступав на чемпіонаті Украіни з панкратіону і дав мені відеозапис змагань. Мені зацікавило різноманіття технічних елементів і ведення поєдинку в цілому. Дiти завжди вели суперечки, хто сильніший – борець чи боксер, каратист чи кунфуїст… В панкратіоні зустрічаються представники всіх єдиноборств, а тому поєдинки завжди видовищні і інтригуючi.

– Ви – тренер з панкратіону тренувального центру на базі ХОП «Шериф». Чи входить панкратіон в обов’язкову програму підготовки груп швидкого реагування?

– Панкратіон – це базовий фундамент в підготовці груп швидкого реагування. Заняття включають в себе фізичну і психологічну підготовку, роботу проти зброї, роботу проти одного і більше супротивників. Хлопці постійно вдосконалюють свої навики на змаганнях різного рівня. Серед них є навіть призери Чемпіонатів Європи і Cвіту.

– В приватних охоронних фірмах вже давно практикують використання панкратіону при підготовці охорони і груп швидкого реагування, в системі правоохоронних органів він тільки починає розвиватися. Скажіть, як експерт в сферi єдиноборств, наскільки це ефективно?

– Як я вже казав раніше, панкратіон включає в себе все найкраще від усіх видів боротьби – це техніка кидків і ударів, больові і удушаючі прийоми, робота зі зброєю і проти зброї та багато іншого. І якщо правоохоронні органи з багатьох видів єдиноборств обрали саме панкратіон, то значить це ефективно!

– Як Ви вважаєте, панкратіон лише чоловічий вид спорту?

– Звичайно ні! У всьому світі дуже багато жінок займаються панкратіоном і показують високі результати на змаганнях. Багато займаються виключно з цілями самозахисту, деякі для підтримання фізичної форми чи просто для здоров’я. Хочу відмітити, що на базі тренувального центру охоронного підприємства «Шериф» окрім груп швидкого реагування займаються також і співробітниці охоронної фірми. Тож, любі жінки, ласкаво просимо в наш спорт!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua