Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«ШЕРИФ»- переможець чемпіонату охоронних підприємств з ПАНКРАТІОНУ.

Професійні охоронники вийшли на Татамі, у столиці пройшов черговий етап змагань з професійного багатоборства, серед приватних охоронних компаній міста. У поєдинках зійшлися представники різноманітних видів єдиноборств, чия взяла, у репортажі наших кореспондентів.

Цей етап змагань пройшов в рамках чемпіонату Києва з панкратіону, що було зовсім не випадково, адже Панкратіон – це вид бойового мистецтва який поєднує в собі елементи рукопашного бою та боротьби. Відтак спортсмени можуть використовувати практично всі прийоми східних єдиноборств : самбо, дзюдо, джиу-джитсу, боксу, кікбоксінгу, вільної та греко-римської боротьби. А це дає можливість брати участь у турнірі чоловікам що мають різну бійцівську техніку.

Охоронці виступали у розділі панкратіон що має назву «Агон», у цій дисципліні заборонені удари руками та ногами у голову,незважаючи на це поєдинки  видалися дуже видовищними. Прийоми цього бойового мистецтва дозволяють бійцю протистояти одразу кільком нападникам і навіть знешкодити озброєного суперника, а це особливо важливо у роботі професійного охоронника.

На фоні інших учасників найбільш виграшно виглядали представники Компанії «ШЕРИФ». Вони і вибороли перемогу.

Усі охоронці виступили гідно. Головне що отримали учасники турніру це безцінний досвід та незабутні враження.

[cvg-video videoId=’60’ width=’400′ height=’400′ /]

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua