Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф» – охоронний партнер CSR MarketPlace

21 жовтня 2011 в Києві Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» вдруге провів виставку соціальних і екологічних проектів CSR MarketPlace в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ (UNITER)», який реалізується Pact і фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID). CSR MarketPlace була підтримана Глобальним Договором ООН. Генеральним партнером заходу виступила компанія ДТЕК, комунікаційним – ESG, а охоронним партнером виставки став Холдинг охоронних підприємств “Шериф”.

Організація і проведення виставки були на найвищому рівні. Організатори заходу подбали як про затишне місце його проведення – вибір зупинився на конференц-залі готелю «Прем’єр Палас», так і про забезпечення порядку, безпеки учасників і гостей під час заходу, довіривши це питання співробітникам Холдингу охоронних підприємств “Шериф”.

Зазначимо, що CSR MarketPlace є унікальним європейським форматом, виставкою соціальних та екологічних проектів організацій, під час якої відвідувачі можуть неформально поспілкуватися з компаніями, обмінятися контактами, знайти партнерів для своїх проектів. Цього року на CSR MarketPlace свої проекти представили 28 організацій, які побачили понад півтисячі відвідувачів. Під час виставки були проведені 7 додаткових заходів, а саме – два круглих столи, присвячені партнерству між донорами і компаніями в просуванні стабільного розвитку, оцінці, а також моніторингу проектів розвитку громад.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua