Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф» – на культурній варті!

Більше двох місяців, з 27 липня по 29 вересня 2013 р, кияни та гості міста могли насолоджуватися виставкою «Велике і величне», що присвячена 1025-річчю Хрещення Русі. Партнером з безпеки заходу виступив Холдинг охоронних підприємств “Шериф”.

«Шериф » - на культурній варті!

Експозиція розкинулася на десятках тисячах квадратних метрів Національного культурно -мистецького та музейного комплексу « Мистецький арсенал». Весь цей час око цінителів високого мистецтва радували тисячі видатних художніх творів з колекцій 35 художніх, історичних та археологічних музеїв України та експонати з 5 приватних колекцій.

Серед них: музичні інструменти , виконані з кістки мамонта, золотий убір і накидка скіф’янки, ікони з іконостасу Козелецького собору Різдва Пресвятої Богородиці, Пересопницьке Євангеліє , скульптури Георга Пінзеля та багато іншого.

Не оминули своєю увагою цю подію і перші особи держави. Побували на виставці президент України Віктор Янукович, міністри, предстоятелі УПЦ Київського та Московського патріархатів Філарет і Володимир , керівники київської мерії і ряд народних депутатів. Одним словом, видатна подія…

Природно , що як і сам захід, так і його охорону і безпеку потрібно було забезпечити на найвищому рівні. Неспроста охорону цього дійства довірили «Шерифу».  Адже компанія – лідер за рівнем підготовки охоронників для охорони масових заходів подібного рівня. До того ж, за 10 років роботи на ринку «Шериф» неодноразово демонстрував найкращі традиції охорони.

Щодня на виставці перед працівниками «Шерифа» стояло нелегке, але посильне завдання – продемонструвати рівень роботи такого класу, щоб відвідувачі виставки відчували себе комфортно, а організатори заходу були спокійні за цілість і збереження експонатів.

«Шериф» впорався зі своїм завданням!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua