Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Шериф» на 10-му ювілейному Чемпіонаті України з панкратіону

У Києві пройшов Чемпіонат України з панкратіону. У ньому взяла участь рекордна кількість спортсменів з 21 регіону країни. Серед них – представники Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Компанія традиційно виступила партнером з безпеки під час проведення національних змагань.

23-24 листопада 2013 року в ігровому спортивному залі Національного університету фізичного виховання і спорту відбувся 10-й ювілейний чемпіонат України з панкратіону. Організаторів змагань –представників Федерації панкратіону України – радує той факт, що кількість спортсменів, які бажають випробувати свої сили у турнірі національного рівня, з кожним роком зростає. Цього разу за медалі та право увійти до складу національної збірної боролися 962 спортсмена з різних областей країни.

[image src=”http://www.sheriff.com.ua/wp-content/uploads/2013/12/IMG_7189.jpg” width=”270″ height=”180″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

Показовим стало і те, що змагання з панкратіону відвідав Міністр молоді та спорту України Равіль Сафіуллін. За словами першого віце-президента Федерації панкратіону України Олександра Мандрика, міністр приділив велику увагу цьому виду спорту і повністю подивився один з розділів програми.

Змагання проходили у двох найбільш популярних розділах програми – грапплінг ноу-гі (без кімоно) і ММА (змішані єдиноборства, повний контакт). Бої проводилися без перерв відразу на чотирьох майданчиках, а кількість працюючих тут суддів здивувала навіть досвідчених спортсменів. Як зазначив головний суддя змагань, віце-президент ФПУ Роман Яковенко, судді відпрацювали на дуже високому рівні.

Все пройшло згідно з регламентом, у чітких часових рамках – ні хвилиною раніше, ні хвилиною пізніше. Суддів приїхало багато, були серед них як досвідчені арбітри, так і ті, що судили раніше тільки на двох-трьох турнірах, – сказав Роман Яковенко. – Нам вдалося згуртувати весь суддівський корпус, досягти усвідомлення, що чемпіонат України – надзвичайно важливий старт. Що в руках рефері, можна сказати, доля спортсмена, одна помилка, невірне рішення – і ми можемо позбавити його титулу, більше того – зламати кар’єру бійця. Тобто важливо, що судді добре були готові не тільки в технічному, фізичному плані, не втомлювалися на майданчику, а й у моральному аспекті. За рахунок якісно проведеного семінару і відмінної організації чемпіонату в цілому нам вдалося відсудити на високому рівні. Один з найважливіших показників якісного суддівства – відсутність травм. Їх цього разу практично не було, хоча панкратіон і дуже жорсткий вид спорту – є синці, розтягнення, невеликі забої.

[image src=”http://www.sheriff.com.ua/wp-content/uploads/2013/12/IMG_7115.jpg” width=”270″ height=”180″ lightbox=”yes” align=”right” float=”right”]

Зал, де проводилися змагання, зазвичай вміщує 2000 глядачів, але підтримати своїх товаришів і подивитися на видовищні бої Чемпіонату України зібралося значно більше число уболівальників. Щоб азарт особливо емоційних фанатів раптом не вплинув на нормальне проведення Чемпіонату, була організована кваліфікована охорона спортивного заходу. Партнером з безпеки виступив Холдинг охоронних підприємств «Шериф». Співробітники компанії також не раз виходили на килим як учасники змагань, оскільки «Шериф» – це поки єдина приватна охоронна структура, де панкратіон є базовим видом спорту для фізичної підготовки охоронців, розповів генеральний директор компанії Дмитро Стрижов.

Панкратіон – насправді дивовижний вид спорту, який здатний зробити зі спортсмена універсального бійця, – підкреслив Дмитро Стрижов. – Ми готуємо наших охоронців виключно на базі даного єдиноборства. Це дає можливість бійцеві досконало оволодіти як прийомами ударної, так і борцівської техніки, що робить його майже невразливим для супротивника в найрізноманітніших ситуаціях. А для професійного охоронця це дуже важливо.

До речі, знаючи особливості підготовки бійців, їх універсальність, змагання з панкратіону дуже часто відвідують керівники компаній і бізнесмени з метою підібрати собі охорону в офіс або особистого охоронця. І, як правило, не помиляються у своєму виборі.

Відзначимо, що за підсумками Чемпіонату буде сформована національна збірна з панкратіону на майбутній рік. До її складу увійдуть як імениті спортсмени, так і новачки, кажуть у ФПУ. За словами Олександра Мандрика, є декілька сильних спортсменів з Чернігівської області, з Кіровограда, з Одеси, які, ймовірно, увійдуть до складу збірної. Це що стосується індивідуальних досягнень. Але в командному заліку успішні результати показали лідери панкратіону в Україні – команди Сумської, Чернівецької, Київської областей.

Рівень майстерності учасників реально щороку зростає, – оцінює змагання головний тренер збірної України Сергій Чередниченко. – Але, головне, потрібно відзначити, що зростає і рівень конкуренції, яка зараз досягає вже майже граничних показників. Незважаючи на те, що на чемпіонаті не виступали багато з перших номерів збірної, за плечима у яких надзвичайно важкий сезон, кожна категорія була наповнена висококласними бійцями, майстрами спорту та майстрами спорту міжнародного класу. Ми побачили багато хороших і перспективних спортсменів, багато молоді, яка, переконаний, проявить себе в майбутньому на міжнародному рівні.

Матеріал підготовлений за інформацією ФПУ

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua