Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Результат чемпіонату Європи з панкратіону

9-11-го чевня у місті Южному, Одеської області, відбувся ІІІ чемпіонат Європи з панкратіону та грепплінгу (grappling). Чемпіонат був організований Міжнародною Федерацією об’єднаних видів боротьби FILA та Федерацією панкратіону України.

За офіційними даними в чемпіонаті взяли участь 380 спортсменів з 21 країни Європи. Спортсмени змагалися у восьми вагових категоріях, плюс абсолютна вагова категорію, в якій брали участь всі, хто хотів випробувати свої сили, не залежно від ваги. Турнір проходив у 4-х розділах: панкратіон (Agon), Combat grappling, grapplingGI і grappling NO GI.

Збірну України представляли 36 спортсменів з 9 регіонів України. Київ представляли два бійця, представники охоронного підприємства «Шериф»: Олексій Олійник та Сергій Руденко (неодноразові призери та чемпіони чемпіонату Києва, кубку Києва, чемпіонату і кубку України), обидва отримали срібні медалі чемпіонату Європи.

Олексій Олійник виступав першим у ваговій категорії 70 кг., розділ панкратіон (Agon). Він, на шляху ду срібної нагороди провів три поєдинки:

  1. Представник команди Угорщини мав гарну борцівську техніку. Сили суперників були рівні. З боку Олексія була спроба зайти на больовий прийом, але не вдала. Поєдинок закінчився достроково на третій хвилині, в зв’язку з перевагою Олексія в 10 очок (чиста перемога).
  2. У поєдинку з представником збірної Азербайджану, Олексій домінував в ударній та борцівській техніці, тому отримав дострокову перемогу больовим прийомом (важіль ліктя).
  3. З бійцем збірної Росії сили були рівні, поєдинок проходив у напруженій боротьбі, з перевагою в бік Олексія на один бал. На останніх секундах поєдинку супротивник намагався нанести удар ногою голову, але поцілив у блок супротивника. На жаль, рефері оцінив ситуацію як пряме попадання у голову, тому учаснику з Росії були зараховані 3 додаткові очки. 10:12, на користь Російської команди.

Сергій Руденко виступав у ваговій категорії 70 кг., розділ Combat грепплінг. Він на шляху до срібної медалі провів чотири поєдинки:

  1. У поєдинку з представником збірної Італії, Сергій здобув перемогу достроково, застосувавши больовий прийом «гільйотина».
  2. Бій з представником Молдови, який неодноразово брав участь у професійних боях, почався з активного обміну ударами. У середині поєдинку, Сергій Руденко провів кидок і застосував больовий прийом на руку, так само здобувши перемогу достроково.
  3. Наступний суперник – представник збірної Швейцарії, відмовився виходити на килим для участі в поєдинку з Сергієм.
  4. З представником Російської команди бій був рівним. Руденко застосував задушливий прийом і перевів бій у партер, але рефері цей прийом здався забороненим, тому він поплескав бійця по руці, щоб Сергій відпустив захват. Як тільки Сергій послабив захват – супротивник скористався положенням з гори і активно почав наносити удари в обличчя. Згідно правил, якщо спортсмен не захищається протягом 5 сек. – перемога присуджується супротивнику.

Представники Києва виступали під керівництвом тренера з підготовки спеціальних груп швидкого реагування і персоналу охорони холдингу охоронних підприємств «Шериф», старшого тренера збірної Києва з панкратіону Мхітаряна Алексана Гагіковича.

– Я впевнений у високому рівні підготовки своїх вихованців, – каже Алексан Гагікович, – тому, нашою метою в цьому чемпіонаті була перемога. Олексій Олійник мав бути першим, але втрутився суддівський фактор. Загалом, враження залишилися позитивними – хороша організація заходу, тепла дружня атмосфера, все пройшло чудово, без жодних перешкод. Кожен бій на чемпіонаті ніс в собі інтригу. Практично у всіх учасників підготовка була на вищому рівні, неможливо було заздалегідь передбачити, хто переможе. До речі, у вересні пройде чемпіонат світу з панкратіону в Сербії. Бійці будуть готуватися до чемпіонату на базі охоронного підприємства «Шериф».

Збірна України посіла перше командне місце у двох розділах: панкратіон (Agon) іCombat грепплінг. З 56 можливих нагород, наша збірна отримала 19 золотих, 12 срібних і 10 бронзових медалей.

Приймали участь багато гідних бійців, серед них особливо яскраво виступив Дмитро Баранов, м. Суми, котрий закінчив всі поєдинки достроково та здобув беззаперечну перемогу у своїй категорії. Так само відзначився Лахман Володимир, Хмельницька обл.. – вже під час другого поєдинку, він отримав тяжку травму руки, імовірно перелом, і за висновком лікаря не міг продовжувати бій. З лікарем Володимир не погодився: продовжив участь у турнірі, отримав перемогу у наступному поєдинку і став срібним призером.

Колектив ХОП «Шериф» від усієї душі вітає призерів, бажає подальших перемог і досягнень. Так тримати!!!

*Для довідки
Грепплінг – це виключно розумний вид боротьби, де вирішальне значення має не груба сила і функціональна форма, а перш за все, технічний арсенал спортсмена. Вид спорту, визнаний і шанований у всією Західною та Європейською частиною світу. Мета даного виду єдиноборства без зброї – виявити найбільш раціональний метод ведення сутички з одним супротивником в поєдинку без ударів, незалежно від його фізичних кондицій і вагової категорії.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua