Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

“Шериф” забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015

Фізична охорона об’єктів

29 по 31 травня 2015 в Києві пройшли традиційні міжнародні змагання з велоспорту Race Horizon Park 2015.

Ця традиційна столична велогонка проходила в День Києва (протягом трьох днів) на Майдані Незалежності, Хрещатику та центральних вулицях міста. У змаганнях взяли участь близько 200 професійних велогонщиків з 12 країн Європи. Зокрема, з Польщі, США, Румунії, Молдови, Білорусі, Австрії, Болгарії, Угорщини, Данії, Казахстану, Чехії, Італії.

Race Horizon Park включає як заходи для любителів: Велодень (всеукраїнський велопарад), так і професійні велозмагання: Міжнародні змагання з велосипедного спорту Race Horizon Park, які відтепер мають власні імена: Horizon Park Race for Peace, Horizon Park Race Maidan, Horizon Park

Безпеку учасників і гостей даного спортивного заходу, традиційно в Києві довірили Холдингу охоронних підприємств “Шериф”. Забезпечення безпеки під час велозмагання мають свою специфіку. Крім стандартних заходів щодо підтримання громадського порядку, виявлення сторонніх потенційно небезпечних предметів, додається завдання не допустити на трасу змагань сторонніх. Велосипедисти рухаються з середньою швидкістю більше 40 км. на годину, місцями швидкість доходить до 70 км. на годину. Поява сторонньої людини на трасі  в край небезпечно, як для самої людини так і для учасників змагань. Співробітники Шерифа впоралися з усіма поставленими організаторами завданнями, неприємних інцидентів допущено не було.

Фізична охорона об’єктів

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua