Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Пробіг заради здоров’я дітей

7 вересня вже в 22-й раз в Києві відбувся спортивно-благодійний «Пробіг під каштанами». Унаслідок нестабільної суспільно-політичної ситуації в країні організатори прийняли рішення посилити заходи безпеки. І доручили ці питання досвідченому виконавцю – Холдингу охоронних підприємств «Шериф», в послужному списку якого організація безпеки на таких спортивних масових заходах як Кубок Європи з триатлону, «Київський марафон-2014», «Урбанатлон», матчів «Футбольної Бізнес Ліги» і багатьох інших масштабних акцій.

«Пробіг під каштанами», мабуть, одна з перших в Україні, а ще й наймасовіша спортивно-благодійна акція. Вперше вона пройшла в 1993 році, коли на старт вийшли 150 спортсменів. Через 17 років ця цифра була вже в 100 разів більше: в 2010 році в Книгу рекордів України було внесено запис про участь у пробігу рекордної кількості людей – більше 15 тисяч.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/09/125062161.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”right”]

Останні десяток років спортсмени пробігають дистанцію в 5 км заради того, щоб допомогти дітям з вродженим пороком серця. На зібрані під час пробігу кошти купується життєво необхідне медичне обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров’я України.

У минулі роки за традицією пробіг відкривав святкування Дня міста Києва, а в 2014 році, з відомих причин, час проведення марафону перенесли на вересень. Ті, хто хотів допомогти врятувати дитячі життя, прийшли 7 вересня на Михайлівську площу.

Організувати безпеку такого масштабного масового заходу було під силу лише професіоналам. Команда охоронної компанії «Шериф» в черговий раз підтвердила своє реноме досвідченого і надійного партнера, забезпечивши в підконтрольних секторах (зона старту/фінішу, сцена, медіазона) високий рівень безпеки. Так що впевнено і спокійно на цьому заході себе почували як дорослі, так і наймолодші учасники. До слова, вони то і дали старт цим змаганням: маленькі діти 6-18 місяців на ходунках пройшли десятиметрову дистанцію, потім змагалися здорові дітки з «Команди здійснених мрій», яким зробили операцію в Центрі дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. У забігу брали участь і 5 спортсменів в інвалідних візках.

Цього року «Пробіг під каштанами» підтримали близько 7000 спортсменів і любителів, серед них були і співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

[image src=”/wp-content/uploads/2014/09/125062253.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

– Наша команда намагається брати участь в кожному цікавому спортивному заході, який проводиться в Києві. Це не примус, а щире бажання наших співробітників слідувати принципам активного і здорового способу життя, підтримувати спортивний рух в Україні, а цього разу ще й з такою благою метою, як допомога дітям, – зазначив директор охоронної компанії «Шериф» Дмитро Стрижов.

У 2014 році в благодійному забігу взяли участь понад 100 корпоративних команд, які своїм прикладом показали, як можна робити добрі справи і піклуватися про майбутнє своєї країни.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua