Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Польова гра «Хоббіт»: захоплюючий світ фентезі неподалік від столиці

На початку травня на полігоні у Київській області пройшло вельми колоритний і видовищний захід: польова гра «Хоббіт . Золото Еребора» зібрала самих вірних шанувальників жанру фентезі. Побачити казковий світ також пощастило і співробітникам Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Вони повинні були забезпечити безпеку масового заходу, щоправда, дуже незвичного. З цим впоралися гідно, заодно і цікавими враженнями збагатилися.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/05/DSC_6024.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

Подібні масові заходи в Україні – досить велика рідкість. В очікуванні нової гри любителі фентезі проводять місяці. Від того кожний захід стає для них великою подією. Ось і цього разу організатор гри – майстер-група ” Кімру”, пообіцявши учасникам справжні пригоди, своє слово дотримала: була насичена, багаторівнева сюжетна складова, ще більше унікальних завдань для локацій і персонажів. Якщо навіть найдосвідченіші гравці були здивовані, то новачки перебували в захваті, адже прекрасний світ фентезі і справді зачаровує !

Учасникам гри представилася можливість показати себе в широкому розмаїтті квестів з хитрими пастками і небезпеками, що підстерігають на кожному кроці. «Справжності» грі надавала безліч реквізиту – це мапи, магічні артефакти і свитки, скрині зі скарбами, литі монети різного ґатунку, медичні еліксири, отрути і протиотрути, а так само ще безліч різних красивих дрібниць. Знавці трилогії Толкієна гідно оцінили організовану командою “Кімру” масову пригоду, де було багато небезпек, екстриму і спраги нових вражень. Серед них – подорож гномів до Одинокої горі за “Золотом дракона”: від порога рідного дому і до заповітної мети, крізь весь полігон, від сходу і до заходу з ночівлею там, де застане ніч («гра в грі»). Свідками цієї масштабної казки стали співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф», на яких також лежала важлива і відповідальна місія – щоб битва п’яти воїнств, які билися за золото, пройшла без конфліктів і справжніх бійок.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/05/DSC_6043.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”right”]

– Нам належало попрацювати в досить незвичайних умовах: співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф» вперше охороняли масовий захід на кшталт цієї польової гри. Хоча гра «Хоббіт» – це велелюдний і дуже специфічний захід, наші хлопці професійно впоралися з поставленими завданнями. Вони полягали в тому, щоб ефективно організувати охорону масового порядку і оперативно реагувати на всі конфліктні ситуації, які могли виникнути в ході гри, –розповів Артем Кураш, керівник напрямку зі стратегічного розвитку та організації безпеки компанії.

За словами Артема Кураша, співробітники «Шерифа» також вели патрулювання всій території, а це ні багато ні мало аж 5 гектарів. Суворий контроль організували і на вході: згідно пропускного режиму допуск на захід був тільки за наявності спеціального браслета. Замовник залишився задоволений співпрацею з охоронною компанією «Шериф». У планах – провести спільно ще не один захоплюючий і цікавий пригодницький масовий захід.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua