Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Оплата за послуги охорони «Шериф»

Оплатити за послуги охорони можна   будь-яким зручним для Вас способом – готівкою чи безготівковим платежем в усіх регіонах України. Холдинг охоронних підприємств Холдинг охоронних підприємств ШЕРИФ надає послуги з проектування, обслуговування і спостереження – охоронної, тривожної,  пожежної сигналізації, систем відео спостереження і контролю доступу. Послуги електровимірювальної лабораторії. Забезпечує фізичну охорону об’єктів, супровід касира, супровід вантажів, супровід інкасатора. Має можливість проводити анті рейдерські заходи.

Якщо Ви – юридична особа, найзручніший спосіб оплати охоронних послуг для Вас – це безготівковий платіж по реквізитам, зазначеним у Вашому   договорі на охорону.

Якщо Ви – фізична особа, найкомфортнішим  для Вас способом оплати за наші охоронні послуги є оплата в найближчому відділенні Приватбанку – через  касу, або ж через термінал самообслуговування.

Сплачуючи через касу банку, Вам необхідно назвати касиру код ЄДРПОУ нашого охоронного підприємства  та, за необхідності, його назву.

УВАГА. Для того, аби ідентифікувати Ваш платіж, касир має заповнити обов’язкові поля, а саме – Ваше прізвище, ім’я, по-батькові (саме особи, з якою укладено договір на охорону, а не особи, яка просто оплачує послуги ) та адресу будинку, квартири що охороняється.

Якщо Ви сплачуєте за охоронні послуги через термінал самообслуговування, то послідовність в меню має бути така:

  • комунальні платежі;
  • знайти підприємство за назвою, або за реквізитами (код ЄДРПОУ);
  • послуги охорони;
  • набираємо ПІБ, адресу (по договору);
  • вказуємо суму платежу та сплачуємо її.

Якщо Ви зареєстровані в системі Приват24 (маєте картку Приватбанку), то сплатити можна не виходячи з дому,  за реквізитами, зазначеними у Вас в договорі на охоронні послуги.

Крім того, сплатити за послуги охорони нашим клієнтам можна через будь-який інший банк, вказавши   реквізити охоронного підприємства ШЕРИФ.

В разі якщо у вас виникають питання по оплаті охоронних послуг, отримання  акту виконаних робіт, податкової накладної або інших питань пов’язаних з фінансами, звертайтесь за телефоном 044-500-84-12.

З питань придбання охоронних послуг їх вартості звертайтесь за телефоном 044-500-84-07. Ціни на охороні послуги також вказані на сайті:

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua