Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Перший міжнародний фестиваль «Парад культур» пройшов на відмінно

«Ласкаво просимо в Україну, дорогий друже!» – під таким девізом в Києві відбувся перший міжнародний фестиваль «Парад культур». Фестиваль приймали Оболонська набережна і парк «Київська Русь», а безпеку учасників і гостей заходу забезпечили співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

У День Києва в культурному житті України відбувся новий знаменний та яскравий захід. На Оболонській набережній пройшло офіційне відкриття міжнародного культурного фестивалю «Парад Культур». Як розповіли організатори проекту, фестиваль задумувався з метою зміцнити мир і довіру між людьми різних національностей. Іншим важливим завданням фестивалю має стати сприяння у розвитку культурного обміну між країнами, пізнання традицій, етнічних та сучасних особливостей народів світу. Перший успішний крок на шляху до цього зроблений.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/06/DSC_6296.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

Відкриття фестивалю 31 травня ознаменувалося ходою понад 20 країн-учасниць, серед яких Афганістан, Болгарія, Бразилія, Німеччина, Греція, Грузія, Ізраїль, Туреччина та інші. Ось, де були національний колорит, краса і індивідуальність!

Наступного дня фестиваль переїхав в парк «Київська Русь», де в дружній і веселій атмосфері пройшли народні гуляння. Це було знайомство з кухнями світу, спадщиною і надбанням різних народів і культур. Країни-учасниці розважали гостей фестивалю своїми концертними номерами. Видовищним видався чемпіонат України з середньовічного бою: відважні лицарі дивували глядачів різними вміннями в бойовому мистецтві. Фестиваль «Парад культур» став також вдалим майданчиком для бізнес-спілкування та налагодження ділових контактів.

– У фестивалі «Парад культур» взяли участь багато делегацій з різних країн світу. Програма фестивалю була масштабною і різноплановою. Перед нами стояло дуже серйозне завдання – не допустити безладів під час всієї програми фестивалю, створити умови для спокійного відпочинку для всіх відвідувачів масового заходу, а також забезпечити безпечні умови для учасників фестивалю. Співробітники нашої компанії також відповідали за збереження майна організатора фестивалю. Замовник залишився задоволений співпрацею з нами, – зазначив генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

Досвід першого міжнародного фестивалю «Парад культур» показав: українцям є, чим поділиться з світом, і нам важливо бути частиною світової культури. Україна – комунікабельна і гостинна країна, так що другому фестивалю «Парад культур» – обов’язково бути!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua