Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Охоронці «Шерифа» взяли участь у Чемпіонаті Києва з панкратіону

7-8 вересня 2013року пройшов столичний Чемпіонат з панкратіону. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» за традицією виступив на заході генеральним партнером з безпеки. Кілька співробітників компанії стали призерами змагань.

Охоронці «Шерифа» взяли участь у Чемпіонаті Києва з панкратіону

Жодний серйозний спортивний захід в Києві, на якому представлений такий вид спорту як панкратіон, зараз не обходиться без підтримки Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Все тому, що в компанії цей древній вид єдиноборств став корпоративним стандартом, візитною карткою підприємства. У цьому «Шериф» поки єдина і унікальна приватна охоронна структура. Хоча панкратіон користується популярністю серед співробітників правоохоронних органів і елітних охоронних підрозділів.

За словами генерального директора компанії, а за сумісництвом віце-президента Федерації панкратіону м. Києва Дмитра Стрижова, охоронці «Шерифа» завжди мають можливість підтримувати та вдосконалювати свою фізичну форму, займаючись у тренувальному центрі підприємства. Базовим видом спорту в підготовці співробітників охорони є панкратіон, який поєднує в собі ударну і борцовську техніки. Сила, спритність, витривалість – ось далеко не повний перелік спортивних якостей, якими володіє справжній боєць.

Охоронці «Шерифа» взяли участь у Чемпіонаті Києва з панкратіону

– Беручи участь у змаганнях з панкратіону, охоронці здають свого роду залік з фізичної підготовки. Якщо боєць виступив добре, а ще і зайняв призове місце, то він отримує більш високий кваліфікаційний розряд. Відповідно, і більшу заробітну плату. Це мотивує наших співробітників займатися спортом на серйозному професійному рівні, – говорить Дмитро Стрижов.

Заняття панкратіоном і щорічне підтвердження своєї майстерності під час заліку є обов’язковою нормою для бійців елітного підрозділу «Шерифа». Група мобільного реагування, яка залучається для виконання складних і небезпечних завдань, формується виключно зі спортсменів, котрі майстерно володіють прийомами панкратіону. Однак високий рівень бойової підготовки сучасні спартанці, як їх ще називають, частіше демонструють під час різноманітних змагань. І щороку вонивідкривають нові імена. Бійці «Шерифа» входять до складу збірної Києва з панкратіону і гідно представляють столицю на змаганнях всеукраїнського рівня.

Охоронці «Шерифа» взяли участь у Чемпіонаті Києва з панкратіону

На минулому чемпіонаті Києва, що відбувся на початку вересня, представництво Холдингу охоронних підприємств «Шериф» було як завжди гідним. Двоє співробітників компанії стали призерами змагань у розділі «агон». Водій-охоронець групи мобільного реагування Сергій Северин завоював 1 місце у ваговій категорії до 92 кг. «Срібло» змагань у ваговій категорії до 77 кг здобув охоронець департаменту фізичної охорони Іван Пилипчук.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua