Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Краща пропозиція року – охорона квартир всього за 179 гривень на місяць

У столиці спостерігається стійка тенденція щодо погіршення криміногенної обстановки. Про це переконливо говорять цифри: якщо в січні 2014 року в Києві було зафіксовано 605 квартирних крадіжок, то вже в листопаді поточного року більше 900 квартир стали об’єктами посягання з боку зловмисників. Відсоток розкриття подібних злочинів мізерно малий, на відміну від матеріального збитку і психологічного потрясіння для постраждалих.

Za179

Відчуваючи на собі всі «принади» нинішнього часу, ви напевно, як і тисячі співгромадян, ставите питання – а як же в такій напруженій обстановці убезпечити своє майно від злодіїв і спати спокійно?

Одним з найбільш ефективних способів захистити майно від крадіжки і як раніше залишається охоронна сигналізація. Підключення до централізованого пульту спостереження дає можливість охоронній компанії цілодобово стежити за станом квартири. А в разі проникнення злочинців шляхом злому замків вхідних дверей, через вікна і балкон, моментально відреагувати на тривожний сигнал. Про подію повідомляється найближчій групі мобільного реагування, завдання якої затримати злодія і здати його міліції.

Тільки в грудні 2014 року ви можете скористатися найбільш привабливою і вигідною пропозицією за послугою охорона квартир та будинків у Києві. Компанія «Шериф» пропонує обслуговування охоронної сигналізації квартири, будинку або котеджу за вигідною ціною – всього за 179 гривень на місяць. Уклавши договір на встановлення обладнання та обслуговування до кінця цього року, ви зітхнете з полегшенням – нарешті ваша квартира буде цілодобово перебувати під пильною увагою охорони.

Відкладати це питання на майбутнє – абсолютно нераціонально. Приймати рішення встановити охоронну сигналізацію необхідно вже зараз. Економічна ситуація в країні така, що ніхто не може прогнозувати, якими будуть ціни на товари та послуги завтра або в наступному місяці. У зв’язку з підвищенням курсу долара вартість охоронного обладнання з початку поточного року зросла вже на 20%, і закупівельні ціни продовжують рости. Скільки воно коштуватиме в 2015 році, невідомо. Ясно тільки, що дешевшати нічого вже точно не буде.

Аналогічна ситуація і зі зростанням цін на паливо, тому собівартість обслуговування, а саме виїздів груп мобільного реагування, може істотно зрости, що безпосередньо вплине на розмір щомісячної абонплати.

У ситуації, коли добробут громадян різко знижується, а райдужних тенденцій в економіці поки не видно, охоронна компанія «Шериф» пропонує установку охоронної сигналізації за старими цінами і обслуговування всього за 179 гривень на місяць.

Не втрачайте час і замовляйте послугу прямо зараз, оскільки кількість комплектів охоронного обладнання за старою ціною обмежена, а укласти договір на обслуговування за вигідною ціною можна лише до кінця січня 2015 року. Отримати детальну інформацію та замовити послугу можна за тел. (044) 500-84-10.

Охоронна сигналізація від Холдингу охоронних підприємств «Шериф» – стабільна якість і надійність!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua