Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навчання політичній грамотності в Києві

У столиці стартувала чергова освітня програма в рамках школи політичної грамотності – Master of Political Management (MPM Ukraine). 23 січня в конференц-залі Київської торгово-промислової палати відбулося перше лекційне заняття. Безпеку учасників програми забезпечили співробітники Холдингу охоронних підприємств “Шериф” – перевіреного і часом, і на ділі охоронного партнера проекту МРМ.

Щорічна освітня програма Master of Political Management (MPM) присвячена вивченню та практичному застосуванню суспільних процесів, політичних і соціальних технологій, соціальної психології.

Програма МРМ складається з серії майстер-класів, тренінгів та практичних завдань від кращих українських і зарубіжних фахівців, яка триватиме 3 місяці.

Заняття на програмі проведуть експерти зі світовим ім’ям: політологи Кость Бондаренко, Володимир Фесенко, соціолог Євген Копатько, ведучий Андрій Куликов, історик і публіцист Густав Водичка. Політичний експерт і консультант з Російської Федерації – Дмитро Куликов. Політичні консультанти Володимир Грановський, Сергій Гайдай, Денис Богуш, Тарас Березовець, Катерина Кириченко. Директор PR агентства SPN Ogilvy Ілона Попенко і директор зі стратегічного планування рекламної агенції Ogilvy & Mather Сергій Вовк. Народні депутати України – Андрій Шевченко і Олесь Доній. Лідер київського осередку ВО «Свобода» Андрій Іллєнко. А також інші експерти – більше 30 кращих професіоналів.

За словами Дмитра Раімова, керівника вищої політичної школи Master of Political Management, політтехнолога, автора і ведучого онлайн-шоу «Лінія вогню», подібні заходи не повинні обходитися без охорони. «Політика – сфера дуже вибухонебезпечна. І навіть на таких навчальних заходах можуть бути присутні агресивно налаштовані люди. Так от для того, щоб уникнути всіляких провокацій з їхнього боку, і має бути присутня охорона, яка вже своїм зовнішнім виглядом може вселити провокаторам розуміння провальності їх задумів. І співробітники охоронної компанії «Шериф» з цим завданням відмінно справляються », – вважає Дмитро Раімов.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua