Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Навчання персоналу охорони на базі Холдингу охоронних підприємств «Шериф»

Як навчити сучасного співробітника безпеки охоронного підприємства? Над цим питанням все більше замислюються керівники охоронних підприємств. Охоронець за нинішніми вимогами не просто фізично розвинена людина, а й психолог, юрист, комп`ютерщик, професійний водій. Можна перераховувати доволі таки багато професій, котрими повинен володіти сучасний затребуваний співробітник служби охорони. Залишається питання, де взяти універсального бійця? Відповідь: побудувати на базі підприємства спеціалізовану школу для навчання персоналу охорони.

Отже, розглянемо детальніше приклад ХОП «Шериф».

Першим та найголовнішим є набір персоналу, а, власне, здача фізичних нормативів, а також проходження психологічного тесту на стійкість до критичних ситуацій, логічне мислення, схильність до різного роду професій.

Ці тести виявляють непридатних до подальшого навчання, адже не завжди фізично сильні люди є психологічно стійкими.

Другим етапом є приведення фізичної підготовки до наступного рівня:

  • Віджимання від полу – 100 разів за один підхід без відпочинку;
  • Підтягування (чисте) – 25 разів за підхід без відпочинку;
  • Біг на дистанції 1000 метрів – 3 хвилини.

Третім етапом буде навчання силовим єдиноборствам із застосуванням елементів греко-римської боротьби та самбо, оскільки ці види направлені на прямий контакт з декількома супротивниками одночасно.

В кінці цього навчання група ділиться на пари (спаринг-партнерів), та проводиться загальний іспит з трьох поєдинків. Учасник, який програв два бої, на четвертий рівень не допускається та вибуває з групи навчання. Таким чином, ми формуємо найбільш сильний кістяк групи.

На четвертому рівні йде навчання застосуванню спеціальних засобів самооборони: бронежилетів, шоломів, щитів захисту, пневматичної зброї, газового балончику. Власне, можна подумати – що тут ще вчити: надягнув бронежилет і ти захищений? Однак мало хто знає, що потрібні місяці підготовки, щоби ефективно використовувати броню в активних діях оборони. В умілих руках газовий балончик перетворюється на грізну зброю протидії, хоча рядовий користувач може і не знати, що деякі ці засоби не діють на нетверезих осіб.

На п`ятому етапі бійці відпрацьовують різного роду операції з перевезення цінних вантажів, особистого супроводу, відбиття рейдерської атаки. Команди також діляться на дві групи («гарних» та «поганих» хлопців), таким чином, ми розвиваємо розуміння того, як правильно діяти в тій чи іншій ситуації, і що головне – боєць має можливість подивитися на ситуацію очами свого майбутнього супротивника, беручи участь в навчальному нападі.

Шостий етап (заключний): бійці проходять ряд лекційно-навчальних тренінгів, котрі спрямовуються на укріплення емоційного фону. Даються такі інструменти роботи, як азбука жестів, маніпуляція, техніка роботи із запереченнями. Психологічні тренінги спрямовуються в першу чергу на вирішення проблеми доконфліктного характеру. Це вміння захистити клієнта, не застосовуючи грубу силу. На заключному етапі бійці отримують додаткові знання в галузі комп`ютерних технологій, певну юридичну базу, вчаться загальноприйнятим манерам поведінки.

Використовуючи таку систему підготовки, ми за відносно невеликий період (від 6-ти місяців) отримуємо елітну групу охорони, яка готова і спроможна виконувати увесь спектр охоронних послуг.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua