Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Наша сила – в спортивній підготовці!

18 липня стартувала щорічна спартакіада Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Спартакіада проходить у кілька етапів. У першому з них взяли участь представники чотирьох структурних підрозділів охоронної компанії.

Про те, що таке відмінна фізична підготовка і спортивні досягнення багато співробітників Холдингу охоронних підприємств «Шериф» знають не з чуток. Колишні і нинішні спортсмени складають основний кістяк Групи мобільного реагування та департаменту фізичної охорони. Визначити, хто ж з них найсильніший, найспритніший і найбільш витривалий, молоді люди можуть під час щорічної корпоративної спартакіади. Участь у нинішніх змаганнях беруть співробітники Групи мобільного реагування, департаменту фізичної охорони, підрозділи супроводу інкасаторів, адміністративно-управлінський персонал.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/07/IMG_2822.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”right”]

Як зазначив генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов, цей спортивний захід – прекрасна можливість згуртувати колектив навколо таких цінностей як здоров’я і товариство, а також активно і цікаво провести час разом поза роботою. Для деяких співробітників «Шерифа» перемога в спартакіаді стає бажаною метою і змушує ще більше працювати над собою, ставити нові особисті спортивні рекорди.

– Багато молодих спортсменів можуть позаздрити рівню фізичної підготовки співробітників охоронної компанії «Шериф». Ми пишаємося тим, що наша команда постійно бере участь у багатьох спортивних заходах столичного та всеукраїнського масштабу, і завжди показує гідний результат. Цього року ми брали участь у Київському марафоні і увійшли в ТОП-10 команд. Також наші хлопці дуже добре виступили на Кубку Києва з триатлону. А наша футбольна команда в цьому сезоні взагалі перевершила всі очікування – стала третьою серед кращих команд футбольної Бізнес Ліги. Багато співробітників професійно займаються панкратіоном і захищають честь київської збірної. Так що спорт – невід’ємна частина життя нашої компанії і те, що спартакіада Холдингу проходить дуже активно, зайвий раз це підтверджує, – підкреслив Дмитро Стрижов.

На першому етапі спартакіади учасникам належало пройти п’ять випробувань: стрибки на скакалці за 30 сек., згинання тулуба лежачи (прес) за 1 хв., підтягування на перекладині, віджимання на брусах, віджимання від підлоги. Кращим результатом в стрибках на скакалці може похвалитися співробітник ГМР – за 30 секунд він виконав цю вправу 97 разів. У згинанні тулуба лежачи за 1 хвилину самий гідний результат належить охоронцю ДФО-1 – 62 рази. З результатом в 24 рази в підтягуванні на перекладині переміг представник департаменту безпеки. У віджиманні на брусах (50 разів) першим був співробітник ДФО-1, а у віджиманні від підлоги найбільш витривалим виявився працівник АУП з результатом в 100 разів.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/07/IMG_2820.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

За підсумками першого етапу спартакіади переможцем в особистому заліку став співробітник департаменту фізичної охорони №1 Олександр Дем’яненко. У командному заліку кращими були співробітники Групи мобільного реагування. Це й не дивно, адже в цей елітний підрозділ можуть потрапити лише обрані. Майбутні бійці ГМР проходять ретельний відбір за кількома критеріями, один з яких – відмінна спортивна підготовка. У ході роботи ці співробітники вдосконалюють свою фізичну форму, проходять спеціальну підготовку на базі стародавнього виду єдиноборств – панкратіон. Майстерність цієї унікальної боротьби їм передають кращі тренери країни з метою виховати універсальних бійців, які будуть готові протистояти злочинцям і захистити довірені цінності в найбільш складних і несподіваних ситуаціях.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua