Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Мій будинок – моя фортеця

Ринок нерухомості стає різноманітніше та цікавіше. Все більшою популярністю стали користуватися котеджі, приватні будинки і котеджні містечка, які мають багато незаперечних переваг. Це завжди свіже повітря, великий двір для пікніків, добропорядні сусіди, ніяких ремонтів та шуму за стіною, комфорт, тепло і приємна атмосфера… Але є один недолік – держава не забезпечує безпеку приватного сектора.

У той час як блоки новин інтернету рясніють випадками пограбувань котеджів – мешканцям приватних будинків потрібно дбати про свою безпеку самостійно. Згідно з офіційними даними, число пограбувань, крадіжок і збройних нападів у Києві та околицях міста з року в рік зростає. В основному, подібні злочини скоюють приїжджі. Об’єктами нападу, в першу чергу, стають будинки в котеджних містечках та елітні котеджі, це хороша приманка і легка здобич. Тому проживання у приватному секторі вимагає від власника постійних зусиль для забезпечення безпеки себе, своєї родини та майна. Постійна пильність – така ціна свободи. Нескладно собі уявити, які думки відвідують власника заміської нерухомості у той час, коли йому доводиться залишити її без нагляду.

Можна вислухати величезну кількість порад на тему захисту котеджу від небажаних відвідувачів. Серед подібних рекомендацій: високий паркан з колючим дротом, товсті стіни, броньовані вхідні двері з великою кількістю замків, грати і жалюзі на вікна, знищення дерев поблизу будинку, кілька бійцівських собак для захисту території,… Перелік можна продовжувати до протитанкових їжаків та радіолокаторів, для виявлення загрози з повітря. Звичайно, всі ці дії можуть знизити ризик несанкціонованого проникнення на територію котеджу. Але навіщо стільки зайвого клопоту та затрат?

За словами співробітників міліції, які щодня мають справу зі злочинцями – грабіжник ніколи не наважиться проникнути у будинок, територія якого знаходиться під захистом надійного охоронного підприємства. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» – пропонує рішення по встановленню охоронної та тривожної сигналізації, яке допоможе позбутися зайвих витрат, проблем і тривожних думок власникам котеджів та приватних будинків.

Security is a process, not a product (Безпека це процесс, а не результат).
Брюс Шнайер

Команда професіоналів ХОП «Шериф» завжди розробляє стратегію оптимального способу охорони, як для котеджного містечка, так і для кожного будинку окремо. Це сукупність різних методів охорони: застосування сучасних технічних засобів, традиційна фізична охорона, групи швидкого реагування і службові собаки.

У разі охорони котеджу, крім застосування технічних засобів, на його території 24 години на добу знаходиться професійний охоронець, так само охорону для будинку можна замовити на вихідні, святкові дні, на час відсутності власників.

Охорона котеджного містечка більш вигідна. Цілодобове патрулювання вулиць машинами служби охорони дозволяє не тільки своєчасно повідомити господарів про стан будинку, але й відлякувати грабіжників, що допомагає заздалегідь уникнути неприємних інцидентів та псування майна.

Кількість охоронців визначається з урахуванням того, щоб при виникненні надзвичайної ситуації в місці події могли знаходитися мінімум два чоловіка. Дуже важливо, що ХОП «Шериф» активно використовує в охороні службових собак, які є чудовими та незамінними помічниками в даному напрямку охоронної діяльності.

Стрес і напруження є невід’ємною частиною сучасного життя, немає сенсу ігнорувати цей факт, потрібно зробити все, щоб звезти його до мінімуму. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» завжди стоїть на сторожі спокою і комфорту своїх клієнтів.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua