Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Компанія «Шериф» на церемонії вручення премії «Золотий Мангуст»

21 листопада в Одесі відбулася третя церемонія нагородження народної премії «Золотий Мангуст». Ідея заснування премії, яка вручається за вагомі досягнення в галузі спорту, а саме, в олімпійських та неолімпійських видах єдиноборств, належить майстру спорту СРСР з самбо та вільної боротьби, головному редактору журналу «Школа виживання« Мангуст »Лерніку Мусаеляну, а партнером премії виступає ювелірний дім “Кімберлі”.

Статуетками «Золотий Мангуст», виготовленими зі срібла 925-ї проби і покриті золотом 900-ї проби на основі з каменю «зелений змійовик», відзначаються заслуги і досягнення українських спортсменів, тренерів і суддів. Крім того, вручення премії є величезним стимулом для їхніх нових звершень і перемог.

Серед володарів особливих нагород – статуеток, інкрустованих діамантами, – олімпійський чемпіон 2008 року з боксу – Василь Ломаченко, президент Федерації бойового самбо України Ельхан Велієв, заслужений тренер України, срібний призер Олімпійських ігор 1976 року Нельсон Давидян, суддя міжнародної категорії екстра-класу, заслужений тренер України Олександр Коленков, президент Федерації панкратіону України, майстер спорту міжнародного класу, народний депутат України Віктор Корж.

Церемонію нагородження премії «Золотий Мангуст» – подію, яка стала вже традиційною, не обходять своєю увагою багато видатних особистостей: олімпійські чемпіони, спортивні знаменитості, громадські діячі України.

Приємно відзначити, що цього року серед поважних гостей на церемонії «Золотий Мангуст» був присутній і генеральний директор Холдингу охоронних підприємств “Шериф” Дмитро Стрижов. З засновником премії охоронну компанію «Шериф» об’єднує спільна справа – розвиток в Україні стародавнього, оригінального і цікавого виду спорту – панкратіону.

У «Шерифі» співробітників елітного підрозділу охорони готують виключно на базі панкратіону, який дає можливість бійцеві досконало оволодіти прийомами як ударної, так і борцівської техніки. Активно розвиває цей вид спорту і засновник премії «Золотий Мангуст» Лерник Мусаелян, який є віце-президентом федерації панкратіону Одеської області.

Під час урочистого прийому Дмитро Стрижов відзначив заслуги однодумця, вручивши Лерніку Мусаеляну подяку за значний особистий внесок у розвиток і популяризацію панкратіону, активну громадську позицію, відповідальність, надійність і порядність. Приємною несподіванкою для засновника премії стало вручення йому пам’ятного знака у вигляді зірки шерифа – символу високих цілей і досягнень.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua