Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Командне «срібло» чемпіонату України з панкратіону у збірної м. Києва

У Кіровограді 25-26 листопада проходив чемпіонат України з панкратіону, в якому взяли участь більше 500 спортсменів з 23 регіонів країни. Збірна Києва – у трійці найкращих українських команд. На першому місці – збірна м. Суми, наші хлопці – срібні призери, замикають трійку одеські спортсмени.

На цьому чемпіонаті Україна кияни відборолися гідно, зібравши в командну скарбничку 27 медалей – сім золотих, і по десять срібних і бронзових нагород. Але загальним результатом команди її старший тренер Алексан Мхітарян почасти незадоволений, впевнений – могли б стати першими. Через травми і роботу багато сильних представників команди на чемпіонат не поїхали. Вийшло так, що більшу частину збірної склали менш досвідчені спортсмени.

Не налаштовували на потрібний лад і умови, в яких довелося перебувати учасникам змагань. Крім холодного готелю, де їх поселили, не радував той факт, що самі поєдинки проходили в погано опалювальному приміщенні спортивного комплексу. Тому спортсмени не могли, як слід, розігрітися перед виходом на килим. Звідси – велика кількість травм.

Але все ж є і позитивні моменти – це поєдинки хлопців, які варті окремої уваги. За словами Алексана Мхітаряна, на цьому чемпіонаті України з панкратіону майстерно проявив себе Богдан Васельцов (60 кг). У нього два «золота» в «борцівських» розділах, причому всіх своїх суперників хлопець пройшов на одному диханні. Відзначив тренер і «нову зірку» українського панкратіону Апті Тадаєва (70 кг). Спортсмен достроково закінчував всі поєдинки, кожен з яких тривав не більше 2 хвилин. Дуже яскраво виступила Олена Ратникова (60 кг). У комбат-граплінгу за 20 секунд до закінчення фінальної зустрічі судді помилково підняли спортсменку у стійку з больового прийому. Бали загублені, за підсумком в Олени «срібло» в комбат-граплінгу і дві «бронзи» в борцівських розділах.

Підводячи підсумки спортивного року, Алексан Мхітарян стверджує: 2011-й для київської збірної з панкратіону був вдалим. Особливо за результатами чемпіонату Європи, який проходив в м. Южний Одеської області, Кубку світу та молодіжного чемпіонату, які цього року приймала Угорщина. Що ж стосується чемпіонату України, то ще три роки тому київських спортсменів не сприймали як сильних суперників. Тепер вони складають гідну конкуренцію лідерам чемпіонату.

Досягти таких результатів представникам збірної допомогла почасти і підтримка генерального спонсора федерації панкратіону м. Києва – Холдингу охоронних підприємств “Шериф”.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua