Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Команда «Шерифа» увійшла до ТОП-10 за підсумками Київського марафону

У неділю, 27 квітня, в Києві відбувся 5-й Київський марафон Візз Ейр. Свято здоров’я і фізичної культури зібрало близько чотирьох тисяч учасників. На старт вийшли 50 команд, серед яких була команда Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

За умовами забігу кожній естафетній команді необхідно було подолати справжню марафонську дистанцію 42,195 км за формулою: 3х10 км +1х12,195 км. Беручи участь в естафетному забігу Київського марафону вперше, шерифівці показали відмінний результат – увійшли до десятки найсильніших команд марафону.

Передували цьому три години напруженого і захоплюючого подолання: суперників по забігу, часу, а головне – власних можливостей. У цьому забігу було все – емоції, драйв і трішки драматизму. Після 1-го етапу команда передала естафету, будучи на 3-му місці. На другому етапі спортсмену «Шерифа» вдалося зберегти відрив, тому на наступний етап йшли також з третього місця. Але, на жаль, член команди, який біг на третьому етапі, неправильно розподілив сили на дистанції: у підсумку на четвертий етап забігу команда йшла вже з 16-го місця. Однак під час останнього етапу представник команди віддав всі сили і фінішував на 9-му місці.

На думку генерального директора Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитра Стрижова, естафета дала великий досвід. Зроблені важливі висновки, які, напевно, допоможуть команді в майбутньому увійти до ТОП-3 марафону.

– Те, що наша команда увійшла до десятки найсильніших команд Київського марафону, ще раз підтверджує – в нашій компанії працюють спортивні, міцні і витривалі співробітники. Наші охоронці мають відмінний рівень базової фізичної підготовки. Досягається такий рівень підготовки за рахунок занять універсальним бойовим мистецтвом – панкратіоном. У цьому виді єдиноборства співробітники нашої компанії кращі як у Києві, так і в Україні. Крім того, політика нашого охоронного підприємства – це пропаганда здорового способу життя. Спорт розвиває людину, ми допомагаємо розвивати спорт. Тому співробітники «Шерифа» постійно беруть участь у всіх великих відкритих змаганнях, що проходять у Києві.

DSCN2021

Холдинг охоронних підприємств «Шериф» став також партнером з безпеки і охорони 5-го Київського марафону. Професійні дії спецпідрозділу – бійців групи швидкого реагування, і співробітників департаменту фізичної охорони дозволили забезпечити високий рівень проведення заходу, він пройшов спокійно, без пригод.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua