Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

«Книжковий арсенал»: зразкова охорона масового заходу від компанії «Шериф»

З 9 по 13 квітня 2014 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький арсенал» пройшов IV Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал». Подбати про безпеку учасників і гостей, стежити за порядком під час проведення заходів організатори фестивалю довірили Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

За підрахунками організаторів, «Книжковий арсенал» в 2014 році зібрав більше 40 тисяч читачів. Така кількість відвідувачів фестивалю явно свідчить: в принципі традиційний, але найбільш масштабний в нашій країні книжковий захід, як і в попередні роки, буквально «прогримів » в культурних і громадських колах і викликав підвищений інтерес у українців.

Анонсувавши грандіозність і розмах майбутнього заходу, організатори фестивалю не обдурили: в рамках фестивалю відбулося більше двох сотень різноманітних подій, а серед учасників та гостей були три десятки іменитих письменників та інтелектуалів з 10 країн, ще близько сотні письменників, поетів, публіцистів, істориків і філософів представляли українське літературне співтовариство. Так що п’ять днів книжкового марафону були насичені яскравими зустрічами і вражаючими знайомствами, новими відкриттями і придбаннями. На виставку приїхали близько 100 українських видавництв, книжкових проектів і міжнародних партнерів, щоб поділитися з читачами книжковими новинками та інтелектуальними новинами. Кожен з тих, хто прийшов зміг знайти тут щось «своє»: книгу, емоцію, нового друга і співрозмовника.

На «Книжковому арсеналі» цього року шанувальники української художньої літератури могли на власні очі бачити і почути інтелектуальні бесіди Сергія Жадана, Юрія Макарова, Тараса Прохатько, Валентини Клименко, Леся Подерев’янського, Юрія Володарського, Лариси Денисенко, Ірен Роздобутько, Ольги Герасим’юк, Наталки Сняданко, Оксани Забужко і Ріната Кіндлерова.

Організатори фестивалю придумали також нові актуальні проекти, серед яких був зал філософії і спеціальна програма Pastiche Project – лекції, воркшопи, покази кінофільмів та роликів. Все це було задумано для того, щоб популяризувати читання і книгу, як сучасний стиль життя, а не просто продукт. Особливу увагу на фестивалі приділили дітям: спеціально до відкриття «Книжкового Арсеналу» створили новий простір інноваційного освітнього проекту для дітей та підлітків «Арсенал ідей» –Art & Book, наповнений тематичними інсталяціями та арт-об’єктами. Юних відвідувачів також захоплювали різними активностями, пов’язаними з читанням і книгами, в трьох інших лабораторіях проекту – художній , науковійї та інноваційній.

Судячи з відгуків відвідувачів «Книжкового арсеналу-2014», четвертий міжнародний фестиваль вдався на славу. Це був чудовий синтез літератури, кіно і музики, яким сповна можна було насолоджуватися в особливій творчо-інтелектуально- драйвовій атмосфері. Про те, щоб ніякі негативні події або ексцеси не завадили відвідувачам отримувати задоволення від побаченого/почутого/поміченого, подбав партнер з безпеки фестивалю – Холдинг охоронних підприємств «Шериф». Організатори заходу залишилися задоволені співпрацею, оскільки співробітники охоронної компанії підійшли до завдання, як завжди, професійно і відповідально, не залишаючи злим намірам навіть мінімальної можливості зіпсувати або зовсім зірвати намічені заходи.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua