Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Об’єднана команда «Шериф-ПрессКом» виграла «срібло» Київського міжнародного напівмарафону

В останню неділю вересня в столиці пройшов наймасовіший напівмарафон в історії незалежної України, який зібрав понад 5 000 учасників. У міжнародному напівмарафоні «Kyiv Half Marathon» взяли участь і три команди Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

Рух «за здоровий спосіб життя» семимильними кроками йде по планеті. Кількість людей, що відмовилися від шкідливих звичок на користь спорту, з кожним роком збільшується на тисячі. В цьому сенсі Київ вже давно можна назвати одним із найбільш спортивних міст Європи, адже тут упродовж року проходить безліч міжнародних спортивних змагань, які вражають чисельністю і різноманітністю.

28-го вересня в Києві відбулося велике свято спорту і здорового способу життя – «Kyiv Half Marathon». Для спортивних українців це важливий і довгоочікуваний захід, який об’єднав людей навколо спільної ідеї. Про популярність цього напівмарафону можна судити насамперед по кількості зареєстрованих учасників – цього року їх більше 5 000 осіб (у 2013 році в забігах взяли участь 3 500 спортсменів).

Поділяє принципи здорового і активного способу життя й Холдинг охоронних підприємств «Шериф»: вже не перший рік компанія виступає партнером Київського міжнародного напівмарафону з безпеки і бере безпосередню участь у забігу. Цього року компанія «Шериф» представила на змагання три команди.

У забігу на 300 метрів дебютувала дитяча команда «Шерифа». Друга команда брала участь в естафетному забігу на 21 км: за умовами змагань троє спортсменів повинні були пробігти дистанцію в 5 км, а один спортсмен подолати шлях в 6 км. До складу команди увійшли два начальника відділів фізичної охорони, боєць Групи мобільного реагування та співробітник охорони, котрий успішно представив компанію «Шериф» на Чемпіонаті України з ультрамарафону.

 

Третя команда об’єднала «спортивний» топ-менеджмент двох компаній-партнерів – «Шериф» і «ПрессКом». В командному забігу – 4 х 21 км – взяв участь генеральний директор Холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов, який особистим прикладом пропагує здоровий спосіб життя в своєму колективі.

За словами керівника, якщо в колективі є підтримка і командний дух, то вони стимулюють спортсменів ретельно готуватися до змагань і показувати хороший результат.

– Я впевнений, що сила країни і нації базується на міцних і здорових людях, адже тільки здорові люди можуть бути щасливими і нести радість життя. До того ж тільки фізично міцні, підготовлені та спортивні люди, такі як співробітники компанії «Шериф», можуть добре працювати і надавати якісні охоронні послуги. Колеги вболівають за кожного нашого спортсмена, і, відчуваючи їх підтримку, а почасти й відповідальність, людина прагне підготуватися до змагань найкращим чином. Яскравий приклад – охоронець Олександр Косик, який представляв компанію «Шериф» на ультрамарафоні і посів друге місце, пробігши 185 км за 24 години.

Що ж до результатів «Kyiv Half Marathon», то вони у команд «Шерифа» дуже гідні. В естафетному забігу, в якому брали участь півсотні команд, представники компанії «Шериф» прийшли до фінішу четвертими. А в командному забігу спортсмени об’єднаної команди «Шериф-ПрессКом» завоювали почесне друге місце, змагаючись з 11-ма корпоративними командами.

Багато радості і задоволення отримали від участі в змаганнях і юні представники компанії. Діти цікаво провели час на свіжому повітрі разом з батьками, і сказали, що не проти прийняти участь у змаганнях ще раз. Так що дорослі можуть бути спокійні – у них росте надійна спортивна зміна.

Відзначимо, що цього року в рамках напівмарафону «Kyiv Half Marathon» відбувся благодійний забіг «Сильні духом» і марафонський забіг серед благодійних фондів. Зібрані кошти організатори спрямують на допомогу солдатам, постраждалим в зоні АТО, які знаходяться в Головному військово-клінічному госпіталі Міністерства оборони України.

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua