Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Перший СИЛЬНИЙ мобільний додаток адвокатського захисту Juscutum Legal Alarm

В рамках партнерської програми Холдинг охоронних підприємств «ШЕРИФ» тепер буде супроводжувати, при екстрених викликах, як адвокатів АО “Юскутум так і клієнтів мобільного додатку Juscutum Legal Alarm для забезпечення надійної охорони їх життя і здоров’я у нестандартних ситуаціях від злочинних та інших незаконних посягань.

 

Нагадаємо, що для ефективної боротьби із свавіллям правоохоронних органів АО “Юскутум” розробив мобільний додаток Juscutum Legal Alarm. У додатку реалізована тривожна кнопка, при натисканні якої програма визначає місцезнаходження користувача за допомогою GPS, а також відстежує маршрут в разі його пересування. Бек-офіс координує і супроводжує виїзд адвокатів 24/7. Безкоштовні інструкції поведінки у випадках обшуку, допиту, затримання, які дозволяють протриматися до приїзду адвоката.

Немає межі безпеки. Ми хочемо захистити Вас ще більше! З сьогоднішнього дня ми підкріплюємо правовий захист адвокатів фізичною силою кваліфікованої охорони Холдингу ШЕРИФ. Наші групи мобільного реагування виїжджають за викликом клієнта і забезпечують його охорону на весь час ситуації, яка виникла. Після прибуття адвокатів АО «Юскутум», Ви будете спокійні і впевнені у своїй безпеці, оскільки з Вами надійна охорона і професійні адвокати.

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua