Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Хто ми? Вся правда про охоронний холдинг «Шериф»

Коли мова йде про вашу безпеку – не варто вестися на рекламу, подивіться на факти, вивчіть всі складові. Ми розповімо про себе, все, чим ми дихаємо і як влаштований наш бізнес. А ви вже зробите висновок чи варто нам довіряти? Домовилися? Тоді давайте знайомитися!

Історія «Шериф» почалася 14 років тому зі звичайного маленького «офісу» в шкільній радіорубці, кількох охоронців і кількох клієнтів. У сегменті пультової охорони ми всього п’ять років і на сьогоднішній день ми захищаємо більш 10000 сімей і компаній, в нашому автопарку вже не тільки автомобілі, але і мотоцикли.

Ви запитаєте, за 14 років – це ж не багато зроблено, можна було б і кращих результатів досягти, з урахуванням зростання інновацій і технологій. І будете абсолютно праві, інновації та технології не стоять на одному місці і на ринку приватної охорони, тому ми ретельно стежимо за технологічним розвитком і впроваджуємо його на практиці.

Але в чому відмінність, на охоронному ринку ми були першими, хто впровадив CRM систему для роботи з клієнтами та автоматизації роботи співробітників. При різкому зростанні клієнтів, а він у нас росте в двократному розмірі з року в рік, важливо все так же чути кожного і прислухатися до побажань.

Для того, щоб убезпечити клієнта 24/7, ми продовжуємо покращувати і запускати нові послуги на ринку. Автобезпека, послуга експрес охорони, мобільна тривожна кнопка – все це допомагає запобігти нападам, захистити майно, а іноді і життя. Більш того, для нас важливо зробити право в безпеці доступним кожному.

До речі, а пам’ятаєте наші ролики «Шериф попереджав? Попереджав! »? Якщо ні, тоді подивитися можна за посиланням. Насправді ми хотіли відучити злодія красти, показавши наслідки, а вийшло, що виступили як приклад.

Знаєте, такі заходи, як форум YES, Olerom.forum1, Z-Games, NovaPoshta HalfMaraton, WizzAir City Marathon, New Car Fest? А знаєте, що їх об’єднує? Не тільки тисячі гостей, як з України, так і з усього світу, а й наша охорона. Ми захищаємо і охороняємо всі ключові події країни.

Для нас дуже важливий здоровий спосіб життя, адже у здоровому тілі – не тільки здоровий дух, а ще багато приємних бонусів. У зв’язку з цим, ми запустили соціальну акцію #біжущобстатикраще.

Співробітники ШЕРИФА регулярно беруть участь в різних змаганнях в т.ч. і бігових. Коли команду об’єднує спільна мета, вона стає сильнішою, спорт допомагає згуртуватися і стати одним цілим. У нас є правило – «прагнути до кращого і бути кращою версією себе». Ми докладаємо максимум зусиль щоб будувати компанію, звернувшись до якої клієнт буде почувати себе в безпеці. Для нас також важливо показати, що охорона – більше не привілей, і не стереотипи з 90х, це базова потреба, яка тепер доступна кожному.

Якщо у вас ще залишаються питання – пишіть нам, приходьте – ми завжди відкриті!

 

Шериф охрана

 

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua