Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ХОП «Шериф» знову на стражі PR-ру

28 квітня в приміщенні клубу-ресторану «Бомонд» відбулося відкриття другого сезону освітньої програми PolitPR.

Цього разу організатори скоротили число запрошених, та це не зменшило кількість відомих облич в залі. Викладацький склад, як завжди, був на висоті – Сергій Гайдай, Олена Дерев’янко, Андрій Заблоцький, Олег Покальчук і це далеко не весь список! Відкриття другого сезону програми PolitPR організатори вирішили провести в формі інтерв’ю. Кращі політтехнологи, політологи, соціальні психологи,директори рекламних та PR агентств, відповідаючи на питання Дмитра Раімова, президента програми PolitPR, поділилися з присутніми, чому ж вони будуть навчати на своїх майстер-класах.

Не варто навіть говорити про актуальність даної програми. В той час, як Україна більше схожа на чарівну Країну Підземних Рудокопів, де одночасно царює семеро королів і влада змінюється з шаленою частотою, досвідчені політтехнологи дуже доречні. На відміну від ВУЗів, які готують політ-теоретиків, програма PolitPR дає практичний курс навчання політичним технологіям. Протягом півтора місяці з учасниками програми працюватимуть спеціалісти категорії «thebestofthebest», а кращі випускники пройдуть практику у партнерів проекту PolitPR.

«Свита робить короля», а політика роблять піарщики. Тож їх безпека не менш важлива ніж безпека самих державних діячів. Беручи до уваги специфіку програми і кількість відомих гостей в залі, питання безпеки було надзвичайно актуальним. І за традицією охорону організаторів, учасників і гостей взяли на себе співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф». Співробітництво PolitPR и ХОП «Шериф» почалося вже давно і прохання стати охоронним партнером не викликало здивування. Організація охорони заходів такого типу досить специфічна. Спільним рішенням організаторів і експертів ХОП «Шериф» було прийнято рішення забезпечити безпеку відкриття другого сезону програми PolitPR шляхом виставлення фізичної охорони. Загальними зусиллями старт програми пройшов успішно. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» отримав подяку від організаторів за організацiю безпечного перебігу заходу.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua