Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

ХОП «Шериф» на варті громадського порядку

Співробітники ХОП «Шериф» нагороджені відзнакою МВС України За сприяння органам внутрішніх справ України» та медалями «10 років Київському міському громадському формуванню з охорони громадського порядку і державного кордону».

Створення порядку та безпеки для мешканців Києва вимагає не малих зусиль, тому ХОП «Шериф» веде активні дії з надання допомоги правоохоронним органам. Щодня, разом із співробітниками МВС України, наші бійці стоять на варті громадського порядку. Пости на вулицях міста, патрулювання житлових масивів, контроль безпеки навчальних та розважальних закладів, дотримання порядку під час проведення громадських заходів, у місцях масового скупчення людей, боротьба з кримінальною злочинністю та правопорушеннями…, і це далеко не повний перелік дій, які виконує Холдинг охоронних підприємств «Шериф», у співпраці з органами внутрішніх справ.

Байдужість і бездіяльність – це найгірший злочин по відношенню до людей. Колектив «Шерифа» ніколи не залишається байдужим у становленні та підтримці соціального порядку, адже майбутнє формується сьогодні, і рівень суспільної безпеки завтра залежить від кожного з нас.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua