Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Гладіаторські бої в ARENA

24 грудня столичний ARENA Dance Club на кілька годин перетворитися на Колізей, а його відвідувачі можуть сміливо відчути себе жителями Стародавнього Риму, оскільки на них очікує неперевершене видовище – безкомпромісне і захоплююче бійцівське шоу «Гладіатори ночі». У цьому турнірі беруть участь співробітники кращих охоронних підприємств Києва, а також охоронці найбільш рейтингових закладів столиці (охорона офісних і торгових центрів, охорона розважальних комплексів, охорона ресторанів, охорона нічних клубів).

У третьому за рахунком турнірі «Гладіатори ночі» команду охоронної компанії «Шериф» представлятимуть троє бійців: чемпіон України з панкратіону Роман Бернадський, бронзовий призер Кубку Світу з панкратіону, срібний призер міжнародного турніру “Golden Cup” Олександр Домбровський, неодноразовий призер чемпіонатів України з панкратіону Ігор Прокопенко.

За звання найсильнішого, мужнього і спритного боротимуться 16 бійців. Інформацію про них можна дізнатися на сайті проекту: http://gladiatorsnight.com/. Двобої, які будуть проходити в восьмикутнику, стануть по-справжньому безкомпромісними, адже для учасників визначена абсолютна вагова категорія (від 65 до 95 кг), а із захисної амуніції дозволені лише рукавички.

Пориньте в атмосферу стародавніх гладіаторських боїв, отримайте заряд адреналіну і підтримайте своїх фаворитів!

Проект “Гладіатори НОЧІ” в ARENA Dance Club. 24 грудня 2011. Початок: 20:00.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua