Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Футболісти «Шерифа» – у трійці кращих команд футбольної Бізнес Ліги

Завершився 16-й турнір футбольної Бізнес Ліги. Команда Холдингу охоронних підприємств «Шериф» увійшла до трійки призерів турніру, беручи участь в аматорських змаганнях всього лише другий рік.

– Почали турнір ми не дуже вдало: не було необхідного психологічного настрою. Потім зібралися, поговорили і налаштувалися на гру і на перемогу, – розповідає капітан команди «Шериф» Артем Кураш. – Завдяки колективному духу, згуртованості команди і великому бажанню перемогти ми зайняли третє місце. Хочемо продовжити грати і в наступному турнірі. Тоді вже точно поборемося за перше місце.

Крім настрою, відмінному результату спортсменів сприяли регулярні тренування. Команда двічі на тиждень виїжджала на базу Національного олімпійського комітету, для того щоб краще «зігратися» і відточити майстерність володіння м’ячем. Як підсумок, у півфіналі турніру через суддівську помилку шерифівці не пройшли у фінал і грали за третє призове місце. Цю зустріч хлопці закінчили з переконливим рахунком 7:2. Найбільш результативними гравцями команди по забитим голам у цьому турнірі стали Євген Сидорчук, Любомир Смага та Назар Драчинський.

– Хлопці, звичайно ж, великі молодці, – говорить генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов. – Їх волі до перемоги і спортивному азарту можна лише позаздрити. За такий короткий час домогтися гарних результатів їм було складно, оскільки і суперники були серйозні, і загальний рівень гри в Бізнес Лізі досить високий. Я радий, що у нашої компанії все-таки з’явилося гідне представництво в аматорському футболі. Спорт робить людину сильніше і краще, тому ми завжди підтримуємо спортивні починання наших співробітників та їх прагнення до здорового та активного способу життя.

Бажаємо команді «Шерифа» подальших успіхів у футбольній Бізнес Лізі. Нових вражень і перемог!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua