Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Фінал Кубка Києва з панкратіону

Вже вкотре Холдинг охоронних підприємств «Шериф» виступає спонсором відкритого особисто-командного Фіналу Кубка м. Києва з панкратіону. Змагання пройшли 30 квітня в спортивному манежі на території Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Загальне керівництво,організацію та проведення змагань взяло на себе Головне управління у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Федерацією панкратіону міста Києва. А безпосереднє проведення змагань «лягло на плечі» керівництва Федерації панкратіону міста Києва і головну суддівську колегію.

В змагання взяли участь бійці п’яти київських клубів: СК «Прометей», СК «Спарта», СК «Спартанець»,  КБС «Динамо», Холдингу Охоронних Підприємств «Шериф» і трьох обласних – СК «Будо», СК «Еверест» (м. Біла Церква) і СК «Саторі-спорт» (м. Бровари).

Фінальні поєдинки, а також нагородження переможців і закриття змагань можна було спостерігати з 17.00 до 19.00.

В командних змаганнях безперечну перемогу одержала команда охоронного підприємства «Шериф» у складі:

  1. Литовченко Максим
  2. Альошин Олексій
  3. Домбровський Олександр
  4. Бернадський Роман
  5. Дакал Руслан
  6. Шадрін Сергій

Своїми враженнями від змагань і планами на найближче майбутнє з нами поділився Президент Федерації панкратіону м. Києва Яковенко Роман Володимирович.

-Романе Володимировичу, чи задоволені Ви, як президент Федерації панкратіону міста Києва, рівнем підготовки, який продемонстрували учасники?

– Як на мене, сьогодні ми побачили виступи вищого професійного рівня. Ми мали можливість спостерігати поєдинки в чотирьох розділах: грапплінг гі, грапплінг ноу-гі (борцівські), а також агон (без ударів руками в голову) і комбат грапплінг (повний контакт). Це були яскраві, видовищні бої, чимось схожі на шахові партії. Коли гравці намагаються обіграти, перехитрити суперника, зіграти на його помилках. Воля до перемоги – характерна риса сьогоднішніх змагань.

– Які гучні події в світі панкратіону чекаютьна нас в найближчому майбутньому?

– По-перше, на початку літа Україна прийматиме Чемпіонат Європи,  в рамках якого пройде міжнародний спортивний табір. Його буде організовано в формі міжнародного семінару, на якому як спортсмени, так і тренери зможуть підвищити свій професійний рівень. По-друге, в Швейцарії пройде турнір «Гран-Прікс». Доречі, спортсменка з охоронного підприємства «Шериф» Ольга Прокопенко візьме в ньому участь. Це рейтингові змагання, на яких визначать переможців в номінації «Спортсмен року» серед чоловіків і серед жінок. До уваги будуть братися рейтинги по чотирьом змаганням – Чемпіонат Світу, Чемпіонат Європи, Гран-Прікс і HFС.

– На чемпіонат континенту в Україну з’їдуться кращі бійці – еліта європейського панкратіону. На Ваш погляд, які шанси України на перемогу?

– Наша збірна – одна з найсильніших у світі! Ми – трикратні чемпіони світу з панкратіону. І всі приїдуть на Україну, щоб самим зайняти це почесне місце. Та на них чекає розчарування – ми не збираємося занижати планку і нижче першого місця не візьмемо!

– Питання внесення панкратіону в Олімпійську програму зараз достатньо актуальне. Як Ви вважаєте, панкратіон стане олімпійським видом спорту?

– Протягом тисячі років панкратіон входив в програму Олімпійських ігор, більш того, це єдиноборство вважалося найяскравішим і найбільш видовищним! В наш час панкратіон швидкими темпами набирає популярність і логічно виникає питання: а чи не внести його в Олімпійську програму? Влітку Чемпіонат Європи, який, як ми вже казали, пройде в Одеській області, відвідає президент Міжнародної Федерації любительських виді боротьби (FILA) Рафаель Мартінетті. Це його перший візит в Україну. Під час чемпіонату буде проведено засідання Міжнародного комітету, на якому, окрім інших, буде обговорюватися питаня про вступ панкратіону до олімпійської сімї.

– Як Ви прийшли в панкратіон? І чому саме панкратіон?

– З дитинства я займався карате, кікбоксінгом, дзю-до. Та як на мене, панкратіон – найяскравіший вид єдиноборства. В Україну панкратіон прийшов в 2002 році. А в 2005 мі тренер, перший віце-президент Федерації панкратіону України, віце-президент Спортивного комітету України, президент Європейського Союзу панкратіону, член всесвітнього комітету FILA з панкратіону і грапплінгу, заслужений тренер України Олександр Мандрик запропонував мені очолити Федерацію панкратіону міста Києва, в 2007 я став її президентом і до сьогодні обіймаю цю посаду. Ось так і прийшов!

– Які перспективи панкратіону в Україні?

– Як я вже казав, в Україну панкратіон прийшов у 2002 році. На сьогоднішній день наша збірна одна з найсильніших у світі. Панкратіон включено до програми Всеукраїнських спортивних ігор и до «Всесвітніх ігор». Влітку ми будемо приймати Чемпіонат Європи. А право на проведення змагань такого рівня вже само по собі говорить про високий рівень панкратіону в Україні. На цих змаганнях ми збираємося підтвердити свій чемпіонський статус і довести всьому світу, що ми – достойні члени європейської спільноти. А ще у нас дуже амбіційні плани на входження в Олімпійську сім’ю!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua