Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Фестиваль нової музики: в Києві виступили музиканти світового масштабу

Любителі мистецтва і справжні меломани не могли пропустити цю цікаву культурну подію: в рамках головного квітневого заходу – « Книжкового арсеналу» – у столиці відбувся Фестиваль нової музики. Публіці представили серію концертів всесвітньо відомих сучасних композиторів і виконавців з України, Великобританії, Італії та Росії. За охорону масового заходу і безпеку гостей фестивалю відповідали співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф».

У рамках міжнародного книжкового фестивалю в Києві традиційно пройшов Фестиваль нової музики. Його ідейні натхненники – куратори музичного агентства «Вухо» дали людям можливість наживо надихнутися сучасною класичною музикою. Організатори концертів Олександр Андрусик та Євген Шимальський вигадали спеціальну програму, в якій представлена різноманітність – інструментів, голосів, елементів шоу, в підсумку зібралася в єдину гармонійну картинку.

Стартував фестиваль 8 квітня аудіо-візуальним проектом «Гра в бісер» дуету молодих композиторів Blook (фортепіано, електроніка, проекція, перформанс) та художниці Дар’ї Кузьмич. 9 квітня на фестивалі вшановували живого класика –композитора Валентина Сильвестрова і його прем’єру хорового твору «Піснеспіви» на слова Шевченка, який виконав хор “Київ” під керівництвом Миколи Гобдича. Друга частина вечора пройшла у форматі концерту-зустрічі з маестро.

«Фішкою» фестивалю в нинішньому році став великий цикл фортепіанних творів. Сольні концерти таких піаністів-віртуозів як британець Марк Нуп, українець Євген Громов, італієць Лоренцо Мео і росіянин В’ячеслав Попругін – неймовірні по відчуттях явища, якими хочеться надихатися ще і ще. «Заряд натхнення та енергії, отримані на кожному з концертів, дав бажання творити на тижні вперед. Це відчуття я запам’ятаю надовго», – поділилася враженням студентка київського вузу Ольга Коваленко.

Фестиваль нової музики, як і все цікаве і креативне, дав людям ковток свіжого повітря, яким вони захочуть подихати знову. Тому будуть з нетерпінням чекати нової зустрічі з найталановитішими музикантами сучасності. Разом з меломанами чергового фестивалю чекатимуть на зустріч і співробітники Холдингу охоронних підприємств «Шериф», для яких охорона масових заходів такого високого рівня – справа звична, але від цього не менш відповідальна. Охоронці «Шерифа» суворо стежили за тим, щоб кожен концерт проходив в спокійній і привабливій обстановці, і щоб ніхто і ніщо не відволікало слухача від головного – пишноти звуку. За натхненним обличчям людей під час концертів і бурхливим обговоренням виступів після стало зрозуміло – все задумане вдалося і організаторам , і їх партнерам з безпеки.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua