Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

На території «Новопечерських липок» відкрилася фан-зона для любителів футболу

12 червня на території житлового комплексу бізнес-класу «Новопечерські липки» відбулося відкриття футбольної фан-зони UDP Fan Zone. Безпеку гостей елітного заходу організував Холдинг охоронних підприємств «Шериф».

Чи не кожен другий чоловік і третина жінок (хоч і приховує це) є активними вболівальниками футбольних матчів. Що вже говорити про футбольні баталії національного рівня, коли на порядку денному Чемпіонат світу з футболу в Бразилії. Мало, хто може відмовити собі в задоволенні повболівати за улюблену команду у шумній компанії. Така слабкість є і у зірок шоу-бізнесу, спорту, театру та кіно, відомих бізнесменів і політиків. Але не кожен з них може відправитися на місяць до Південної Америки, тому в Києві для такої особливої публіки створили особливе місце. У центрі елітного житлового комплексу «Новопечерські липки» відкрита футбольна фан-зона з широкоформатними плазмовими екранами для трансляції матчів.

[image src=”/wp-content/uploads/2014/06/IMAG0515.jpg” width=”300″ height=”300″ lightbox=”yes” align=”left” float=”left”]

Як розповіли організатори – девелоперська компанія UDP, вони не могли залишитися осторонь, коли весь світ переживає грандіозну футбольну подію. Тому стало певною традицією в компанії організовувати дозвілля для мешканців елітних комплексів, адже об’єднавши в рамках кожного комплексу людей, вони де-факто виходять «за рамки» і об’єднують всіх своїх клієнтів і друзів.

У перший день роботи UDP Fan Zone тут було шумно. Численні гості відразу ж облюбували це приємне місце. Щоб свято вдалося на 100%, постаралися як організатори, так і партнери з безпеки. Холдинг охоронних підприємств «Шериф» у столиці добре знають. Компанія має десятирічний досвід в охороні масових заходів, так що в професіоналізмі співробітників «Шерифа», які відповідали за безпеку та охорону гостей під час відкриття елітної фан-зони, ніхто не сумнівався.

Свято пройшло весело, яскраво і емоційно. В оточенні красивих фонтанів і смарагдових газонів організатори створили затишне містечко для спілкування та непідробних емоцій. Для комфорту гостей відвели аж 300 метрів території. Основну частину накрили шатром, щоб ні дощ, ні вітер не завадили відпочинку. Як і в день відкриття, протягом усього Чемпіонату світу гостей тут пригощатимуть різними смаколиками та напоями. За словами організаторів, тут є все те, що допоможе скрасити перегляди футбольних матчів і отримати максимум задоволення і відпочинку після роботи!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua