Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Експрес-охорона від компанії «Шериф» – так само просто, як замовити таксі

DSC_7678

Охоронна компанія «Шериф» представляє мешканцям столиці нову ексклюзивну послугу – «експрес-охорона». Вона стане незамінна для тих, хто піклується про особисту безпеку тут і зараз. Всього один дзвінок по телефону – і підготовлений наряд охорони супроводить вас в будь-яку точку столиці. Оформлення договору на послугу експрес-охорони і розрахунок (а мінімальний тариф складає всього 200 гривень) проводиться на місці.

У нашому неспокійному світі, де щохвилини відбуваються сотні злочинів проти людини і її власності, з’явилася унікальна можливість отримати гарантовану безпеку і захист. Ні, мова йде не про особистого охоронця, хоча почасти можна сказати і так.

Розуміючи, скільки потенційних небезпек може спіткати на киян та гостей столиці поза домом, Холдинг охоронних підприємств «Шериф» запустив нову послугу – експрес-охорона. У компанії впевнені, що послуга буде затребувана серед тих, хто потребує оперативної допомоги в питаннях особистої безпеки та не може втрачати ані хвилини свого дорогоцінного часу.

Досвід роботи охоронної компанії «Шериф», та й саме життя показують, що експрес-охорона може бути корисною людям у багатьох ситуаціях:

– при оформленні угод у нотаріуса,

– при перевезенні крупних матеріальних цінностей,

– при проведенні банківських операцій (зняття депозиту, зарплати у відділенні банку),

– при супроводі в/з аеропорту,

– в конфліктних ситуаціях, у разі загроз на вашу адресу,

– для жінок у стресовій ситуації,

– для супроводу дітей.

Скористатися послугою «експрес-охорона» від компанії «Шериф», насправді, так само елементарно, як і викликати таксі. Вам не потрібно їхати в офіс охоронної компанії, щоб узгодити різні нюанси договору та провести оплату замовлення. Тепер все набагато простіше: один дзвінок в охоронну фірму вирішує десяток питань. Вам не будуть задавати зайвих питань, що стосуються причини виклику охорони або вартості перевезених матеріальних цінностей, гарантуючи тим самим конфіденційність і повну безпеку.

Ви замовляєте послугу по телефону, протягом 20 хвилин у вказане вами місце прибуває наряд охорони – озброєні і екіпіровані охоронці, які пройшли спецпідготовку (як фізичну, так і психологічну – для вирішення конфліктних ситуацій). Підписавши прямо на місці договір про надання послуги та сплативши замовлення, ви в супроводі професійної охорони їдете до пункту призначення.

Швидке обслуговування, доступна ціна і найвищий рівень безпеки – ось головні переваги сервісу «швидкої охоронної допомоги» від компанії «Шериф».

Вартість послуги експрес-охорони стартує від 200 гривень. Під мінімальним тарифом/замовленням мається на увазі супровід охорони на відстань до 10 кілометрів або надання послуги протягом 15 хвилин. Погодьтеся, заплатити за безпеку (читайте – ваше життя і здоров’я) такі гроші в наш час більш ніж доступно і розумно.

Скористатися послугою експрес-охорони ви можете в будь-який час доби.

Особливо актуальною ця послуга буде для представниць прекрасної половини людства. Любі жінки! Повертаючись пізно ввечері додому, потурбуйтеся про свою безпеку, зателефонуйте близьким, щоб вас зустріли. Якщо поруч не виявилося надійного захисника – не біда, звертайтеся за експрес-охороною в компанію «Шериф». Боїтеся проходити темну вулицю або парк? Не довіряєте таксі, в якому може виявитися злочинець? Просто вийдіть в освітлене і людне місце (магазин, станція метро), замовте по телефону експрес-охорону і чекайте співробітників «Шерифа». Екстрений захист у вигляді збройного наряду охорони позбавить зловмисників усілякого бажання завдавати вам шкоди.

Повірте, заплативши 200 гривень за експрес-охорону, ви збережете набагато більше – не тільки матеріальні цінності (телефон, прикраси, гроші), ви збережете свій спокій і здоров’я.

Запам’ятайте самі і обов’язково розкажіть друзям, що замовити послугу «експрес-охорона» простіше простого: дзвоніть за номером телефону 095 274 0000 і відчуйте себе в безпеці!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua