Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Ласкаво просимо у світ гладіаторів!

Все більшою і більшою популярністю в Києві користуються сучасні гладіаторські поєдинки. Пройшло тисячі років з часів заснування цього виду спорту, багато чого змінилося, але залишилися герої, які бажають зійтися у двобої, щоб перевірити свої сили та продемонструвати майстерність.

8-9 липня, у розважальному комплексі «CRISTAL HALL», знову відбудеться захоплююче бійцівське шоу «Гладіатори ночі». Участь беруть співробітники кращих охоронних компаній Києва, в число яких входить охоронне підприємство «Шериф», і охоронці найбільш рейтингових закладів України (охорона офісних та торгових центрів, охорона розважальних комплексів, охорона ресторанів, охорона нічних клубів і т.д.).

Цього разу, команду охоронної компанії «Шериф» представлятимуть чотири співробітники – неодноразові чемпіони, призери та володарі кубків чемпіонатів різної величини: Шадрін Сергій, Олійник Олексій, Домбровський Олександр та Прокопенко Ігор. Кращі охоронці підприємства, які не раз доводили свій професіоналізм, силу волі і прагнення до перемоги. Данні бійців вже розміщені на сайті «Гладіатори ночі», ознайомитися з ними, а також довідатися більш докладну інформацію про захід можна за посиланням: http://gladiatorsnight.com/articles/42

У поєдинках визначаються найсильніші, найспритніші та мужні бійці, доблесні охоронці спокою. Не даремно в республіканську епоху політичні діячі використовували гладіаторів у якості охоронців, охорони приміщень, або персональної армії.

Охоронне підприємство «Шериф» бажає всім гостям шоу «Гладіатори ночі» яскравих та незабутніх вражень, а працівникам – вдачі та перемоги. Ми з вами, МИ ЗА ВАС!

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua