Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Генеральний директор ХОП “Шериф” Дмитро Стрижов на X конкурсі “Молодий підприємець року”

Конкурс “Молодий підприємець року” в десятий раз пройшов у столиці, запросивши молодих підприємців. Нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу відбулося в Києві 24 жовтня 2012 року в конференц-залі Торгово-промислової палати України, де збиралися учасники конкурсу (не старше 35 років) практично з усіх регіонів України.

Спочатку пройшов “усний захист”, де кожен представляв свій бізнес. Розповідали про те, як починали справу, які були труднощі, які успіхи досягнуті, які плани на майбутнє. За результатами захисту експертна рада обрала переможців цього конкурсу.

Організаторами конкурсу виступили: Рада молодих підприємців України, Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, Держпідприємництва України. Партнерами по проведенню конкурсу стали: Рада підприємців України при Кабінеті міністрів України, представництво ООН в Україні.

Підтримка бізнес-ініціатив та підприємницької активності серед молодих підприємців є передумовою формування в Україні середнього класу, який є основою для міцної і стабільної економіки держави. З метою охоплення якомога ширшого кола учасників та об’єктивної оцінки їх роботи конкурс проходив на регіональному та всеукраїнському рівнях в трьох номінаціях: «бізнес-початок», «малий бізнес», «середній та великий бізнес». При визначенні переможців експертна рада враховувала показники обсягів прибутку і сплачених податків, кількості створених робочих місць, рівня заробітної плати, інноваційної складової продукції.

З великою гордістю слід підкреслити, що директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов  був запрошений як один з кращих молодих підприємців міста Києва. Холдинг охоронних підприємств “Шериф” у конкурсі брав участь три рази: в 2007 році стали переможцями в номінації «Бізнес початок», двічі займали третє місце в номінації «Малий бізнес» в 2008 і 2010 роках. В наступному 2013 році готуємося взяти участь у конкурсі вже в номінації «Середній та великий бізнес». Компанія «Шериф» динамічно розвивається, в тому числі завдяки конкурсу, так як нагородження проходить на прозорих умовах, де перемагає найсильніший! За словами Дмитра Стрижова: конкурс «Молодий підприємець року» є стимулом досягати високих результатів!

Генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» як експерт серед молодих підприємців у розвитку компанії з 30 до 500 осіб побажав номінантам Х конкурсу «Молодий підприємець року» рости і не зупинятися на досягнутому. А також побажав організаторам конкурсу не зупинятися на досягнутому у розвитку молодих підприємців та розглянути можливість для переможців надавати безвідсоткові кредити на розвиток бізнесу!

Результати конкурсу «Молодий підприємець року» підтвердили, що в Україні молоді підприємці можуть створювати і розвивати власний конкурентоспроможний бізнес.

А заслужене публічне визнання – лише форма заохочення для молодих бізнесменів, що стимулює їх прагнення бути першим.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua