Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Чемпіонат Києва з панкратіону-2011

Здійснилося! Столичні спортивні клуби визначили, хто ж з них виховує найсильніших бійців, і хто зі спортсменів цього року гідний чемпіонського титулу.

Чемпіонат Києва з панкратіону протягом двох днів, 12 і 13 листопада, приймав спортивний комплекс Національної академії МВС. Організацією та проведенням змагань займалася федерація панкратіону м. Києва, а генеральним спонсором виступив Холдинг охоронних підприємств “Шериф”, де цей вид спорту не просто поважають, а активно культивують.

За нагороди боролися півтори сотні спортсменів з восьми клубів міста та області: «Спарта», «Прометей», «Будо», ДЮСШ № 1, «Грейсі Барра Київ», «Десантник», «Кімура», «Восход». Серед учасників було 11 майстрів спорту, 14 є кандидатами у майстри спорту.

У командному заліку абсолютне лідерство залишила за собою команда спортивного клубу «Спарта», у якої перші місця у всіх чотирьох розділах програми змагань. Тренує бійців старший тренер збірної Києва з панкратіону, старший тренер з фізичної підготовки Холдингу охоронних підприємств “Шериф” Алексан Мхітарян.

Командний залік

Граплінг НОУ-ГІ

 • 1 місце – команда СК «Спарта»
 • 2 місце – команда СК «Грейсі Барра Київ»
 • 3 місце – команда СК «Будо»

Граплінг ГІ

 • 1 місце – команда СК «Спарта»
 • 2 місце – команда СК «Грейсі Барра Київ»
 • 3 місце – команда СК «Будо»

Агон

 • 1 місце – команда СК «Спарта»
 • 2 місце – команда СК «Будо»
 • 3 місце – команда СК «Кімура»

Комбат граплінг

 • 1 місце – команда СК «Спарта»
 • 2 місце – команда СК «Будо»
 • 3 місце – команда СК «Кімура»

За словами віце-президента федерації панкратіону м. Києва Дмитра Стрижова, нинішній чемпіонат пройшов на досить серйозному рівні. У багатьох вагових категоріях брали участь більше десяти учасників, а це означає, що тим спортсменам, які зайняли призові місця, будуть присвоєні розряди «кандидат у майстри спорту». За підсумками чемпіонату сформована збірна команда, яка буде представляти Київ на чемпіонаті Україні. Він відбудеться наприкінці листопада в Кіровограді.

– Рівень підготовки спортсменів збірної команди різний. Є дуже підготовлені і досвідчені бійці, які на цьому чемпіонаті всі свої поєдинки закінчували достроково. А є хлопці, які в найближчий рік, я впевнений, займуть гідне місце у збірній. Зараз на спортсменів чекають двотижневі тренувальні збори. Завдання старшого тренера збірної зробити так, щоб наша команда якнайкраще виступила на чемпіонаті України, де буде дуже жорстка конкуренція, тому це – завдання непросте, – підкреслив Дмитро Стрижов.

– Кого б ви могли відзначити у складі спортсменів на цьому чемпіонаті Києва?

– Яскравими були поєдинки Ігоря Прокопенка. Він виступав у агоні, у вазі 80 кілограмів і посів перше місце. Ігор виграв у торішнього чемпіона Києва, призера чемпіонату України Романа Бернадського, причому виграв в чисту 10:0, був нокдаун. Підтвердив свій рівень Сергій Руденко, який міг би і не виступати на цих змаганнях, оскільки він автоматично потрапляє в збірну. По всім своїм суперникам він пройшовся катком. У першому бою відправив одного з них в нокаут. Крім цих двох спортсменів хочеться сказати і про нову зірку борцівських розділів – Апті Тадайові. Цей спортсмен дуже швидко пройшов всіх своїх суперників, усі поєдинків закінчуючи достроково.

– За вашими оцінками, чи росте рівень майстерності спортсменів з роками? Рівень самого столичного чемпіонату?

– Поступово і рівень спортсменів, і самого чемпіонату зростає. Не скажу, що відбувається це семимильними кроками, але, на мою думку, кожен наступний чемпіонат на 5-10% краще попереднього. А про рівень майстерності спортсменів можна судити хоча б з того, що значно зменшилася кількість травм на килимі. У нас за весь цей чемпіонат була лише одна легка травма і один нокаут, але від нокаутів нікуди не подінешся. Така статистика – великий плюс. Вона говорить про гарний рівень підготовки спортсменів. Коли боєць не підготовлений, його швидко «ламають», а коли є майстерність – все обходиться без травм.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua