Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Чемпіонат Європи з панкратіону 2011

З 9-го по 11-те червня 2011 року, в місті Южному Одеської області, відбудеться ІІІ чемпіонат Європи з панкратіону. Це дуже великий та престижний турнір, в якому візьмуть участь всі відомі у панкратіоні країни Європи.

На базі кращих спортсменів формується збірна команда України. Приємно знати, що серед кращих є співробітники ХОП «Шериф», які так само прийматимуть участь у першості:

  • Олійник Олексій – срібний призер чемпіонату України з панкратіону; майстер спорту України з панкратіону та з самбо; володар Кубка України з панкратіону; неодноразовий чемпіон Києва з самбо та панкратіону; срібний призер чемпіонату України з самбо.
  • Руденко Сергій – бронзовий призер чемпіонату України з панкратіону; кандидат у майстри спорту з панкратіону; неодноразовий чемпіон Києва з панкратіону.

Свою присутність на чемпіонаті у місті Южному підтвердили: президент Міжнародної федерації любительських видів боротьби FILA пан Рафаель Мартінетті, генеральний секретар цієї організації Мішель Дюссон і менеджер з не олімпійських видів спорту, генеральний секретар комітету панкратіону та грепплінгу FILA Анн Пеллоуд.

Під час чемпіонату буде проведено засідання всесвітнього комітету панкратіону та грепплінгу, на якому будуть вирішуватися необхідні питання, що стосуються розвитку панкратіону, головне з яких: про включення цього виду спорту до програми Олімпійських ігор.

Колектив ХОП «Шериф» від щирого серця бажає Олійнику Олексію та Руденку Сергію успіху в боротьбі за першість!

*Для довідки
Панкратіон – древній відроджений олімпійський вид єдиноборства, який вперше був включений в Олімпійські ігри у 648 році до н.е.. Це синтез кулачного бою та боротьби. У давні часи через високу травматичність він був заборонений. Але сьогодні, завдяки спеціальним захисним пристосуванням, травматизм на багато нижчий. В Україні з’явився у 1995 році, а активного розвитку набув у 2002-му.

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua