Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

МАТЧ ВСЕСВІТНЬОЇ СЕРІЇ БОКСУ WSB під захистом «ШЕРИФА»!

16-го січня 2015-го року в київському виставковому центрі АККО Інтернешнл (Проспект Перемоги, 40-Б) стартував новий сезон одного з найпопулярніших боксерських шоу всієї планети Всесвітньої Серії Боксу WSB. У цьому сезоні візьмуть участь 16 найсильніших клубів світу в числі яких буде і українська команда.

wsb_sherif_2

Як завжди забезпечувати безпеку довірили холдингу охоронних підприємств “Шериф”, який є багаторічним і надійним партнером змагань.

Групові раунди будуть проводитися з 15 січня по 25 квітня 2015. Переможець групового раунду в кожній групі виходить у півфінал. Команди, які посіли друге і третє місце у групах виходять до чвертьфіналу.

Вчора на ринг вийшли «Українські Отамани» у складі: Хасанбой Дусматов – 49 кг; Микола Буценко – 56 кг; Володимир Матвійчук – 64 кг; Хоршід Норматов – 75 кг; Денис Пояцика – 91 кг. В рамках першого туру змагань суперниками «Українських Отаманів» були представники латиноамериканської школи боксу, досвідчена команда з Мексики – «Mexico Guerreros» («Мексиканські воїни»).

Наприкінці ночі боксу саме наша команда «Українські Отамани» стали переможцем. Збірна України обійшла Мексиканців з першого поєдинку з рахунком 4: 1 на користь України. Наступний день боксу намічений 23 січня з командою британців «British Lionhearts».

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua